The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.08.2015, 10:56
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A czytal ktos wypowiedz z konferencji?
Zmiany w obronie zostaly wymuszone....
Aczkolwiek kazdy bylby lepszy niz ten pseudopilkarzyna Czekaj....
Ja nie wiem co mogło zmusić Moskala do kumulacji: Buchalik-Kujawa-Czekaj. To jest równoznaczne ze zdjęciem spodni, majtek, zamknięciem oczu i wypięciem się. Paradoksalnie - dobrze, że trafiliśmy na Ruch, bo w tym ustawieniu pojechałby nas dowolny pierwszoligowiec, a i paru drugoligowców na fantazji pewnie też. Tak to przynajmniej wstyd mniejszy.

Stawianie Buchalika w bramce to jest sabotaż. Wiadomo, że on niczego nie wybroni.

Krav napisał(a):Wyświetl post
nie chce mi się pisać odnośnie samego meczu - żenada i tyle.


Chwała Bogu, że zakontraktowaliśmy tego Cierzniaka i że jest ogarnięty. Obawiam się, że z Panem Ręcznikiem nie było by 6 pkt tylko nie wiem, 2 ? 3 ?
Stawiam - zero. Generalnie wszystko co nie leci w niego jest w bramce.

EDIT: Obejrzałem bramki jeszcze raz na spokojnie. Jakby ktoś w klubie był zainteresowany, to mam wolne weekendy i mogę grać na stoperze zamiast Czekaja. Za darmo. Mam z dziesięć kilo nadwagi, ale nie jestem ....ą i nie będę patrzył jak jełop kiedy ktoś ustawia się w środku pola karnego, nie potykam się też o własne nogi.

Moskal się skompromitował wystawiając taką linię obrony, zakpił z kibiców którzy pojechali do chorzowskiego wy....owa. Trzy punkty z Lechią, skoro musieli się tak oszczędzać mamy jak w banku. Nasz geniusz trenerski o to zadba, jak rozumiem.

I - do ....y nędzy - niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens wystawiania Czekaja!? Ile meczy musi zjebać, żeby uznano że się po prostu nie nadaje!?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.08.2015 o godz. 11:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:39.