
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
|
Stawianie Buchalika w bramce to jest sabotaż. Wiadomo, że on niczego nie wybroni.
EDIT: Obejrzałem bramki jeszcze raz na spokojnie. Jakby ktoś w klubie był zainteresowany, to mam wolne weekendy i mogę grać na stoperze zamiast Czekaja. Za darmo. Mam z dziesięć kilo nadwagi, ale nie jestem ....ą i nie będę patrzył jak jełop kiedy ktoś ustawia się w środku pola karnego, nie potykam się też o własne nogi. Moskal się skompromitował wystawiając taką linię obrony, zakpił z kibiców którzy pojechali do chorzowskiego wy....owa. Trzy punkty z Lechią, skoro musieli się tak oszczędzać mamy jak w banku. Nasz geniusz trenerski o to zadba, jak rozumiem. I - do ....y nędzy - niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest sens wystawiania Czekaja!? Ile meczy musi zjebać, żeby uznano że się po prostu nie nadaje!?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.08.2015 o godz. 11:16.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|