Karherop napisał(a):

|
Panie i Panowie. Pobudka. W tym roku nie wygraliśmy ani jednego spotkania na wyjeździe i nie wiem czemu akurat dzisiaj miało się to udać? Ruch to chłopcy do bicia? helllo, jest wyżej od nas w tabeli.
|
Ruch jest wyżej w tabeli bo miał łatwiejszy początek.
majomajo napisał(a):

|
Brożek jest potrzebny i to jak woda rybie samym poruszaniem daje coś w przodzie, myślę że się przełamie za niedługo.
|
Po co komu napastnik który nie umie trafić do siatki.
PS: A PP i tak byś my nie zdobyli, nie ma się co oszukiwać.