The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 398 51,42%
Nie 376 48,58%
Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.03.2015, 19:02
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
Z polskich trenerów nie ma nikogo (z całym szacunkiem dla Moskala ale GKS Katowice nie pokazał nic za jego kadencji) a na zagranicznego nas po prostu nie stać.
A co miał niby pokazać? Przecież GKS miał, wtedy i nadal zresztą ma skład maksymalnie na środek tabeli. Skowronek jakoś do tej pory nic lepszego od Kazika tam nie wskórał. A oto kilka komentarzy po odejściu Moskala z tego klubu:

Cytat:
  • Panie Moskal szkoda czasu na takich nieudaczników, klub nie ma pieniędzy na płace dla piłkarzy a wymagaja samych zwyciest żałosne....możne dostanie Pan klub godny Pańskich umiejętności
  • ja czegoś nie kumam, przecież ta drużyna ma potencjał max na środek tabeli, o co chodzi tym ludziom w Katowicach?
  • Słuszna uwaga, zespół ma potencjał max na środek tabeli. Oprócz historii i fajnych kibiców (choć to ostatnio się nie potwierdza: szantaż zarządu, słaba frekwencja)nic nie przemawia z nami. Gdzie nam do stabilności finansowej i kadrowej: Dolcanu, Lubina, Niecieczy, Grudziądza. A jeszcze coś by można dodać. Po boisku biegają chłopcy z roczników 94 i 95. Są w górnej połówce tabeli i wietrzne pretensje. Najpierw nie podobał się Wróbel i Fonfara. Teraz trener jest zły. Taktyka kiepska... Za to mamy świetnego dyrektora sportowego, który trafił z transferami. Ciuekawe komu prezesik odda ster? Jeszcze zatęsknimy za Moskalem.
    Dzięki Kazek
  • Moskal na pewno jest bardzo dobrym trenerem, i za jego kadencji u nas (w GKS'ie) fakty są takie że cały czas byliśmy w czubie tabeli, i mieliśmy kontakt z miejscem dającym awans. Pod skrzydłami moskala odżył też Goncerz, który jest obecnie królem strzelców, a mieli go inni trenerzy.
    U nas chcą awansu, ale nie mają kim, więc każdy następny trener też wyleci, do czasu kiedy nie znajdą się pieniądze na awans.
    Szkoda, bo to naprawdę bardzo dobry trener.
  • Ja uważam że zwolnienie trenera Moskala nawet nie da rady porównac z zwolnieniem Stawowego z Miedzi. To dwa różne światy Stawowy o nic się nie martwił ludzi mu ściagneli takich jak chciał i tych których wskazał a taki piach grali że aż dziw że go tyle słuchali w klubie tyle czasu. Teraz nawet ogarnąc tego nie można po nim i mimo że jestem kibicem Miedzi nie zdziwił bym się jak polecimy jak tak dalej bedziemy pkt zdobywać. Mimo że tyle grania jest. A Moskał nie ma nawet poźadnej ławki rezerwowych a nawet w pierwszej jedenasce ma braki. KAMINSKI na zawsze zostanie w mojej pamieci. Budziłek też wiecej zawalił niż pomógł. Aż strach pomyślec co by było jakby Gonzo tylu bramek nie nastrzelał pewnie z Miedzią i Widzewem teraz byście sąsiadowali. A na jakieś wielkie nazwisko Gks nie ma co liczyć skoro Miedz naprawde duży hajs proponuje oraz zapewnia że celem jest jej awans jak nie teraz to w nastepnym sezonie i daja gwarancje na gre o ten cel i nikt nie pali się z trenerów z ligi to nie sądze że Gks wyrwie takiego tym bardziej. Stawowy Tylak lub Dzwigała max którym do Moskala daleko
O Termalice koledzy wyżej już pisali. To podobny przypadek jak Flota. Bardzo dobra gra jesienią i nieprzypadkowe rozdawanie punktów na lewo i prawo w rundzie wiosennej.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:48.