The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2014, 08:36
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Dodałbym Buchalika, który nas uratował kilka razy.
Na szczęście nieliczni to widzą, "...choć i tak wolałbym Miśkiewicza!". Jednak w porównaniu z bezrobotnym, Buchalik potrafi wyjść na przedpole i powalczyć, zamiast stać na linii i łudzić się, że fartem wyciągnie sam na sam.

Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Generalnie racja: Stilić, Uryga, Brożek, Sadlok, ale po Alanie nikt się nie spodziewał aż takiej formy podczas, gdy Semir nas przywyczaił do mistrzowskiej formy.. Ach jak ja bym chciał zobaczyć w środku Stilicia z Meliksonem...
Fakt faktem Uryga na pozycji defensywnego spisuje się dużo lepiej niż w obronie. Szkoda, że wczoraj nie wpadło do siatki jego uderzenie, bo wówczas o Chrapku już nikt by nie pamiętał. Jak Uryga wypadnie ze składu... szansę dostanie Lech, który na treningach prezentuje się nie gorzej od Alana. Nasza ławka wygląda blado tylko na papierze, ale każdy zawodnik z niej wchodzący może coś dobrego dac drużynie. Myśle, że środek Stilić - Melikson by nie wypalił, bo zwyczajnie by sobie przeszkadzali.

sergio napisał(a):Wyświetl post
Boje się że to będzie ostatnia runda w Wiśle Stilicia. Jak zostanie w zimie to po sezonie napewno odejdzie
Mnie się wydaje, że Stilić nauczony tułaczką po odejściu z Lecha, nie jest zbyt skory do zachodnich podbojów. Podejrzewam, że zostanie...
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 23.08.2014 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:05.