The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jasiu1988
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.08.2014, 18:54
Jeśli miałbym obstawiać to remis albo 1/x no ale oczywiście liczę na wygraną - skromne 0:1, gol Dudki po zamieszaniu w polu karnym, w końcu ma chłodną głowę ostatnio.
Odpowiedz cytując
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.08.2014, 19:41
jest szansa na wyrana ale musi sie Brozio odblokować
Odpowiedz cytując
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.08.2014, 20:18
no i chyba przewidziałem chociaż nie chce zapeszać
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 22.08.2014, 20:18
Ale się pięknie zaczęło, oby w drugiej połowie nie było horroru jak w Poznaniu. Stilić niesamowity, druga bramka - super! Buchalik wreszcie pokazał, że też potrafi bronić, jeszcze parę takich parad i zmyje te swoje pechowe interwencje z początku sezonu! Oby tak dalej do końca! trzymam kciuki!
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 22.08.2014, 20:21
jak tak dalej pojdzie to na meczu z Belchatowem na stadionie padnie rekord - 10 tyś januszy
Odpowiedz cytując
jasiu1988
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.08.2014, 20:23
Buchalik - póki co - na fali wznoszącej, co mecz to lepiej. Ale jeszcze druga połowa, oby tak dalej. Jankowski i Boguski odstają technicznie, bo jak nazwać ich niedokładność na 3 metry w grze na klepke.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 22.08.2014, 20:26
Smuda to prosty chłop, popełnia mnóstwo błędów, ale jedno trzeba mu oddać;
Drużyny pod jego wodzą mają swój styl, grają miłą dla oka ofensywną piłkę.

Paweł Brożek!
Odpowiedz cytując
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 22.08.2014, 20:28
za Bogusia pewnie wejdzie Sarki bez formy ale moze tez sie odblokuje
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.08.2014, 20:58
P.S. idę się napić na zdrowie Wisły, 3:0 już chyba po meczu, nie ma sensu rozmawiać z Tobą kasuję to co napisałem napinaj się z innym "januszem"
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 22.08.2014 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 22.08.2014, 21:03
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym remis i zero kartek po naszej stronie. Lecz rozum podpowiada ze nie wywieziemy punktu ze Szczecina.
czekam na lincz
Odpowiedz cytując
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 22.08.2014, 21:11
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
czekam na lincz

kup bicz i sie biczuj
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 22.08.2014, 21:23
Swietny mecz w Naszym wykonaniu, bardzo madrze dzisiaj gralismy, w koncu sie Brozek odblokował, dzisiaj bramka nr 100 i 101 oby tak dalej. Na dzisiaj mamy lidera Semir graczem meczu z dwiema asystami i fantastycznym golem a Uryga, ktory zaliczył dzisiaj kolejny swietny wystep zaraz za nim. Na koncu Paweł Brozek
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 22.08.2014, 21:26
raindog napisał(a):Wyświetl post
Za to powinien być ban.
Czemu Ban? Niestety to prawda chłopaki z CJL muszą rozglądać się za dobrym menago bo jeśli przy 3:0 nie wchodzą to kiedy? Nic nie będą grać i tyle.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 22.08.2014, 21:27
Przyjemnie się oglądało meczyk Wyśmienity wynik i spokojny weekend
What's new?

Odpowiedz cytując
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 22.08.2014, 21:32
Dzisiaj nasi piłkarze zagrali bardzo dobry mecz. Wielkie brawa dla Brożka i Stilicia. Ja tam Smudę oceniam na plus, mimo wszystko pomimo jego pewnych wad osiąga z tym składem dobre wyniki. Zgadzam się jednak z tym, że mógłby bardziej wprowadzać do gry piłkarzy z CLJ. Oby kontuzji było jak najmniej, jeżeli nie będzie takiego szpitalu jak wiosną to jest szansa nawet na podium. Niemniej narazie najważniejsze aby awansować do pierwszej ósemki.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 22.08.2014, 21:33
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Czemu Ban? Niestety to prawda chłopaki z CJL muszą rozglądać się za dobrym menago bo jeśli przy 3:0 nie wchodzą to kiedy? Nic nie będą grać i tyle.
Uryga ma na ten temat inne zdanie. Czekał, czekał i się doczekał.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 22.08.2014, 21:34
Panie i Panowie! Jest moc. Jest to czego nie było do tej pory - potrafimy narzucić swój styl gry od początku meczu, i to jest największy plus.
Niepokonana nasza Wisełka kochana!
Odpowiedz cytując
jasiu1988
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 22.08.2014, 21:34
W tym momencie, po tych 6 kolejkach można powiedzieć że gramy top 3 piłkę w ekstraklasie. Jedyne co boli to te zmiany, Franz zmiłuj się i daj pograć młodym i mudzynowi, na bank lepiej zagraliby od 60-70 minuty niż człapiący Garguła czy chimeryczny Boguski który zmarnował setke w taki sposób, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 22.08.2014, 21:38
Nie spodziewałam się tak dobrego występu Wisełki, ale bardzo się cieszę, że drużyna mnie pozytywnie zaskoczyła. Semir pokazał po raz kolejny klasę, nóżkę to ma ułożoną jak gracz z Bundesligi. Uryga rzeczywiście dziś bardzo solidny, myślę, że ten chłopak z meczu na mecz będzie coraz lepszy, a przynajmniej będzie grał na stałym, solidnym poziomie. Trzeba dać mu czas. Pochwalę dziś cały zespół, bo naprawdę przyjemnie się patrzy na tą ofensywną, szybką grę z klepki. Brawo Wisła, brawo Smuda
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 22.08.2014, 21:38
Stara, dobra Wisła. Najlepszy wyjazdowy mecz od wielu lat. Od samego początku byliśmy lepsi, nawet przez chwile nie było nerwowo. Nawet przez chwile Pogoń nie wierzyła, że może coś zdziałać. Po prostu pięknie! Nie mieliśmy słabych punktów w tym meczu. Semir gdy jest w formie wciąga tę ligę nosem.

PS gdzie jest osoba, która wczoraj wyzywała Brozia na sb od kalek? Paweł zdobył 100 i 101 ligową bramkę dla nas. Jest 6 strzelcem w historii klubu. Jak dobrze pójdzie to w tej rundzie minie Reymana i zajmie miejsce na podium.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 22.08.2014, 21:38
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Czemu Ban? Niestety to prawda chłopaki z CJL muszą rozglądać się za dobrym menago bo jeśli przy 3:0 nie wchodzą to kiedy? Nic nie będą grać i tyle.
Popatrz sobie jaką drogę przeszedł Uryga, jaką przechodzi Zając. Przyjdzie czas dla chłopaków, cierpliwość zostanie wynagrodzona. Może nie wszyscy, ale sądzę że przed częścią jest fajna przyszłość.

Sam widząc tak grającą Wisłę, miałem ciężko wskazać kogoś kto nadawał się do zmiany. Wszyscy zagrali co najmniej bardzo dobrze. Akurat dzisiaj nie dziwię się Smudzie że do 80 minuty nie chciał dokonywać zmian. Tak działającą maszynę szkoda psuć.

A chłopaki z CLJ rok temu ledwo marzyli że będą trenować z 1 zespołem. Dajcie im czas na to aby okrzepli w styczności z seniorską piłką.


PS. Uryga mnie zadziwia. Nie poznaje chłopaka. Właściwie to już faceta. Klasa!
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 22.08.2014, 21:39
Smuda to jest trener dla którego najważniejszy jest wynik, i robi go za wszelką cenę. To taki wredny typ. A co teraz mają do powiedzenia Małecki i Stolarski? Dostawali szanse czy nie? Kto wypromował Urygę? Kto daje szanse Zajączkowi? Wiem to wina krótkiej ławki...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 22.08.2014, 21:41
Super wynik, bardzo dobra gra. Pytanie tylko czemu Smuda nie przeprowadził po prostu 3 zmian naraz przy wyniku 0-3 na 10 minut do końca? Żeby te młodziki miały szansę chociaż tą ekstraklasową trawę powąchać...
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 22.08.2014, 21:41
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Łukasz - a co Cię do cholery obchodzi gra Małeckiego? Ja akurat mam go w dupie. Chyba, że wyrazistość rozumiesz przez czerwoną kartkę w pierwszej połowie.
Zakładałem że cos będize chciał pokazać i przez to będzie mecz ciekawszy. Niestety nie był nawet tłem dla Stilica czy Brożka.

Musze to powiedzieć - bardzo fajną i widowiskową piłkę gramy. I co najwazniejsze - świetne bramki. Miód. Smuda- dzięki
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 22.08.2014, 21:42
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Stara, dobra Wisła. Najlepszy wyjazdowy mecz od wielu lat. Od samego początku byliśmy lepsi, nawet przez chwile nie było nerwowo. Nawet przez chwile Pogoń nie wierzyła, że może coś zdziałać. Po prostu pięknie! Nie mieliśmy słabych punktów w tym meczu. Semir gdy jest w formie wciąga tę ligę nosem.

PS gdzie jest osoba, która wczoraj wyzywała Brozia na sb od kalek? Paweł zdobył 100 i 101 ligową bramkę dla nas. Jest 6 strzelcem w historii klubu. Jak dobrze pójdzie to w tej rundzie minie Reymana i zajmie miejsce na podium.

No z Reymanem to przsadziłeś
Odpowiedz cytując
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 22.08.2014, 21:43
Tak na marginesie, 90-ta min a śledzie przy 0-3 zapie...ają na maxa. Zwracam uwagę ,że wdowiec (wiadomo dlaczego pisze z małej lit) bo to i tamto też dobry trenerio
Odpowiedz cytując
jasiu1988
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 22.08.2014, 21:44
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
PS gdzie jest osoba, która wczoraj wyzywała Brozia na sb od kalek? Paweł zdobył 100 i 101 ligową bramkę dla nas. Jest 6 strzelcem w historii klubu. Jak dobrze pójdzie to w tej rundzie minie Reymana i zajmie miejsce na podium.
To nie byłem ja, ale Broziu kaleczył w poprzednich meczach, nie zaklinajmy rzeczywistości - teraz się odblokował i oby tak dalej.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 22.08.2014, 21:46
Pierwsza rzecz, bo widzę, że już skacze niektórym ciśnienie - Smuda bardzo dobrze zrobił, że nie wpuścił młodzieży. To dla nas nie był łatwy mecz i nawet przy 0-3 Pogoń jeszcze cisnęła, jeszcze starała się złapać kontakt - było widać, że wciąż jeszcze w coś wierzą. To nie była jakaś totalna dominacja z naszej strony - raczej skuteczność pod bramką przeciwnika i ciasne zasieki pod własną. Przy czym te ciasne zasieki są kluczowe w temacie młodzieży - w końcówce Stilić i Brożek zap*erdalali pod własnym polem karnym, nie mówiąc o Boguskim czy Jankowskim - gigantyczna praca fizyczna całego zespołu w destrukcji, która poza wydolnością wymagała także od poszczególnych zawodników wysokiej dyscypliny taktcznej. A tego nasi zmiennicy-juniorzy nie mają.

Krócej - przeciwnik się przed nami nie położył tylko walczył do końca, a potencjalnie jest jedną z groźniejszych drużyn w lidze. Dlatego wstawianie młodych byłoby zbędnym ryzykiem.

Co do samego meczu. Uryga świetny, Brożek tytan pracy, Stilić jak na siebie też strasznie zarobiony. Znowu świetny Sadlok, tym razem bardzo solidny w tyłach. Boguski trochę słabiej. Jankowski na plus, dużo dobrego dołożył w środku pola, chociaż wciąż liczę na więcej. Buchalik dzisiaj dobry, chociaż po mojemu, przy sytuacji, za którą najbardziej go chwalą popełnił błąd - zamiast pójść do końca do centry, cofnął się do bramki i zwyczajnie przyfarcił, bo Zwoliński trafił centralnie w niego. Na minus Dudka, szczególnie w pierwszej połowie się gubił, górne piłki go przechodziły pomimo tego, że do nich skakał i tylko dzięki asekuracji partnerów nie było z tego nieszczęścia. Do tego to fatalne zagranie do tyłu, które uratował Buchalik.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 22.08.2014, 21:48
jasiu1988 napisał(a):Wyświetl post
To nie byłem ja, ale Broziu kaleczył w poprzednich meczach, nie zaklinajmy rzeczywistości - teraz się odblokował i oby tak dalej.
Troche inne mecze ogladaliśmy - nie kaleczył tylko już mu piłka tak nie wchodziła jak 5 lat temu. Cała reszta (poza skutecznością) zdecydowanie na plus. Tak zastawiać się i przepychać obrońców jak on mało kto potrafi.
Robi niesamowitą robotę w przodzie.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 22.08.2014, 21:49
Robek napisał(a):Wyświetl post
No z Reymanem to przsadziłeś
W czym przesadziłem? Traci do Niego 8 bramek. Do końca rundy zostało 13 spotkań. Jest szansa, że Brożek wyprzedzi Reymana.

jasiu1988

Owszem marnował sytuacje, ale gość wyzywał Brożka i twierdził, że to beznadziejny napastnik.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:51.