The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 398 51,42%
Nie 376 48,58%
Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.03.2014, 12:28
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
"Wróżono nam" - kto ? pismaki warszawskie, które wyrażały swoje pragnienia ? Mieliśmy skład na spadek ? w tej buraczanej lidze, gdzie większość kopie sie po czołach ? Mieliśmy/ mamy gorszy skład od Widzewa, Podbeskidzia, Korony, Ruchu, Zagłębia, parchów, Zawiszy ... ? No nie róbmy jaj. Wmówiono nam, że mamy walczyć o spadek i teraz cieszymy sie jak dzieci. Wszyscy zaskoczeni, ze kretyńskie oceny nie pokrywają sie z rzeczywistością. Bo nie mogły od samego początku. Fachowcy jak z koziej dupy trąba ogłosili w mediach .... Tylko na podstawie czego ? Na pewno nie składu.

he, he, he teraz Genkov to wielki snajper dla niektórych. Szkoda, ze wtedy jak grał w końcówce albo siedział na ławce to takim nie był.
Odnośnie naszego składu to wg mnie mylne jest mówienie ,że jest mocny jak i że jest słaby. Wszystko zależy od paru czynników , mamy tylko 13 piłkarzy dobrych którzy mogą w tej lidze zamieszać oraz kilka młodych chłopaków którzy jeszcze nie potwierdzili czy nadają się do gry w ekstraklasie . Jeśli nie ma kontuzji , piłkarze są dobrze przygotowani , nie mają wahań formy i gramy tylko w lidze mecze raz w tygodniu to patrząc na nasz podstawowy skład to można śmiało stwierdzić ,że jest wystarczająco mocny by w tej lidze powalczyć w każdym meczu z każdym przeciwnikiem o zwycięstwo , mocna 11 plus dwóch mocnych rezerwowych i kilku młodych . I do tej pory tak było , kontuzji w zespole było wyjątkowo mało , większość zawodników utrzymywała wysoką formę fizyczną jednak gdy przytrafi się temu zespołowi (odpukać) 4-5 większych lub mniejszych kontuzji to automatycznie stajemy się drużyną która ma w ekstraklasie jeden z najsłabszych zespołów i to jest nasz problem . A potwierdzeniem tego niech będzie czy na dziś tacy zawodnicy jak Nalepa , Uryga , Burdenski , Szewczyk byliby w stanie wywalczyć sobie miejsce w podstawowych składach takich drużyn jak Widzew czy Podbeskidzie - oczywiście można tylko gdybać ale jestem przekonany ,że nikt z tego forum nie postawiłby kasy za to . Więc dywagacje o tym czy mamy mocny skład czy słaby są bez sensu , tak samo czy poprzednicy Smudy mieli mocniejszy skład- mieli w zespole więcej klasowych piłkarzy ale też mieli więcej kontuzji , gorszą atmosferę ze względu na zaległości w wypłatach ,itp. Jednak też nie można umniejszać Smudzie tak jak to robią niektórzy kibice bo jednak swoją cegiełkę dołożył do obecnego miejsca drużyny w lidze i tego jak się prezentuje .Podsumowując jeśli do końca sezonu kontuzje będą omijały nasz zespół , forma fizyczna będzie wysoka u wszystkich zawodników, atmosfera w zespole będzie ciągle dobra to możemy być śmiało uznawani za mocnego gracza w walce o Mistrzostwo .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 18.03.2014 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48.