The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2014, 19:06
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Szczęściem w tej zadymie jest sytuacja z zablakanym Legionistą, któego na koniec uratowała Jaga. Ta sytuacja pokazuje, że tacy wielcy eksperci z chuja wzięci jak ty po prostu albo siedza w domu i gówno wiedzą albo się naczytali GW lub nasluchali pana komendanta i maja blędne mniemanie o kibicach. Walka w tym środowisku to jest normalna rzecz. Na meczu na łazienkowskiej dosżło do wymiany ciosów i tyle. Jak kurz opadł to chłopaki z Jagi uratowąły Legionistę i tyle. Można powiedzieć, że jak bokserzy po skonczonej walce podali sobie rekę.
I tylko takie ..... jak ty będe takich ludzi wyzywac od bydła. A tamta sytuacja lub rożne marsze, na których obecni sa przedtawiciele różnych klubów czy pomoc chociażby chłopakom Lechii - poszkodowanym w wypadku rok temu - czy też kibicom Jagi - więzionym w areszcie w Grecji - pokazuje, że kibice to nie jest bydło tylko normalni ludzie, którzy mają specyficzną pasję. I tobie .... do tego jeśli tego nie rozumiesz.
Szcześciem jest to, że katowany człowiek na oczach tysięcy przeżył. To jest PATOLOGIA, z która trzeba walczyć...bo nie znasz dnia i godziny. Dzisiaj ktoś został zmasakrowany przez tych psycholów na stadionie, innym razem na ulicy. I tylko nie pier..., że nie dostają przypadkowi ludzie. Właśnie na tych nagraniach widać zupełnie co innego. Takie sprawy, to załatwia się miedzy soba w lesie i na pastwisku. W niektórych miastach strach wyjśc w szaliku swojego ulubionego klubu, bo tacy po.......ency sie kręcą. Jak mówiłem zalecam Ci psychiatrę, bo cos czuje, ze gdybyś mial okazje, to sprzedałbys mi cios maczetą(i pewnie sie nie myle). Tacy anarchisci i antypatrioci powinni być usuwani z Polski. Powinieneś poważnie zastanowić sie nad leczeniem, bo skoro jest tylu inaczej, normalnie myslacych, tzn. ze z Toba cos jest nie tak.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:19.