The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Joseff1906
Junior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.04.2013, 21:18
Najlepszym wyjsciem bedzie jesli Cupial sprzeda Wisle. Nowy inwestor przystapilby do dzialan z werwa pilkarzyki sa wypaleni (Gargula, Iliev) starzejacy sie(Kosowski, Głowacki, Sobolewsk, Pareikoi) badz nie oferujac zadnego rozwoju(Chrapek, Czekaj, Bonuoza, Jovanovic) O Brudzie czy Sikorskim nie wspominam wogole. Jak widac polowa kadry do niczego sie nie nadaje a wielu z nich plus Jaliens o ktorym zapomnialem to glowne pijawy a nic nie wnosza. Skoro wyceniamy 1 gola Łukasza G na 150 k zł...no coz bogatemu wszystko wolno ale czy nie lepiej byloby kupic kogogs za calkiem niewielkie pieniadzeTeraz znow w lato musimy przygotowac sie na wynalazki typu Sarki co ''costam umieja'' A dla mlodych perspetywicznych Wisla nie bedzie celem przegrywac bedziemy nawet z Gornikiem Zabrze, Korona czy Zaglebie Lubin. Min te kluby przesignely nas pod wzgledem marketingu.

Jesli Cupail mialby zainwestowac w Wisle to po tym jak przewietrzy sie szatnie z wysokich kontraktow potem stopniowo beda zasilac mlodzi typu Stolarski teraz powinien grac po 90 minut sezon stracony nie gramy juz o nic. Teraz czeka nas w najlepszym razie kilka lat walki o lokaty 9-12 ale tu trzeba wierzyc w ze haslo z niedoszlehj żydowskiej oprawy ze jak feniks z popiolu powstaniemy i ta liga zawladniemy sie spelni...bo tylko nadzieja ktora umiera ostatnia nam pozostala
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:26.