The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Smyrgu
Blood Brothers
 
 
Od: 11.2002
Skąd: The Land Of Hope And Dreams

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.04.2013, 17:43
Cupiał i Smuda to sa ludzie siebie warci...zreszta Boss w Wisle dobiera sobie ludzi wg swojego uznania...to ze Boss zna sie na kablach nie znaczy ze zna sie na pilce...zreszta w Polsce jeszce nikomu nie udalo sie zbudowac profesjonalnego klubu adekwatnego do bezmala 40 mln populacji i dosyc bogatymi tradycjami pilkarskimi...Legia i Lech cos tam probouja ale jest to poziom rzedu 2-3 ligi europejskiej jesli chodzi o zarzadzanie...jesli w polska pilke nie wpompuje sie duzych pieniedzy i nie zrobi si etego madrze to nie sie z tego bagna nie wygrzebiemy wcale...podstawa to miec pieniadze ale rownie wazne jest to aby je wydac madrze!!! czego antydowodem jest stadion 500 mln wydane tak jak u nas a 500 mln wydane na dobrze rozplanowana funckje z biznes planem robi roznice...i dlatego jedni sie smieja a drudzy placzą...najwieksza wartoscią jest ludzki rozum i jego maksymalne wykorzystanie...to cenniejsze niz sam pieniadz...albo inaczej w odwrotnej kolejnosci...Bogus nie ma pomyslu, nie ma koncepcji, co do pieniedzy to rzecz zupelnie niewiadoma...moze ma checi i wiare ale to zamalo...poza tym zupelnie nie wyciaga wnioskow a to znaczy ze jesli o pilke nożna jest amatorem, entuzjasta, a to dobre na trybuny a nie na zarzadzanie... jesli przez lata ktos nie potrafi zbudowac struktury zarzadzania klubem to jest niepojete, bo druzxyne pilkarzy mozna raz miec raz jej nie miec, wynik moze byc raz go moze nie byc-sport....ale jesli wszystko lezy od sprzataczki po prezesa...to...to sa przyjemniejsze rzeczy na tym swiecie
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:36.