The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 18.04.2013, 11:09
frantic1984 napisał(a):Wyświetl post
@borys - strasznie to dobijające co napisałeś, ale niestety sama prawda. Nie dość, że nie mamy pomysłu w ogóle na przyszłość klubu to wydaje mi się, że nie ma pomysłu nawet na przyszły sezon.

Nie ma pomysłu na zawodników, nie ma pomysłu na młodzież, nie ma pomysłu nawet kto mógłby objąć Wisłę na wiele długich lat budowania nowe (oby) potęgi.

Niestety nazwisko Smudy sugeruje mi tylko jedno: "weź zrób coś z tą zgrają, powiedz kto się nie nadaje, a reszta niech w końcu zacznie grać".

Niestety Smuda nie czyni cuda i nie tędy droga...
Niestety ale innej drogi niz zdanie sobie sprawy z dramatycznej sytuacji w jakiej sie znajdujemy nie ma.

SKWK dziekowalo Cupialowi za tluste lata. Ok, mimo, ze mi sie to nie podobalo. Ale mam pytanie kiedy zapytaja o przyszlosc?
Obawiam sie, że tego nie zrobi. Przeciez protes zawieral postulaty odnosnie egzystencji klubu, ale nikt przynajmniej publicznie nie podzielił sie odpowiedzia w tej sprawie.

Wczorajszy protest na Weszło był kuriozum ale gdyby napisać takie pismo tylko już z konkretnymi zapytaniami i podeprzec to duża liczbą podpisów nawet w formie elektronicznej uzyskalibyśmy odpowiedz na pytanie co nas czeka. Moglibyśmy zareagować.

Jeszcze przed Krolem jak Polonia padała, wchodziłem na ich forum sprawdzic co tam z tranferami...
Powstał dział co możesz zrobić dla klubu i pełny był konkretnych wpisów od kwot pienieznych przez obsluge prawna, az do rak do szpadla.

Czy my chcemy byc zbieranina kibicow narzekajacych na rzeczywistosc czy moze zbierzemy sie i przynajmniej sprobujemy cos zrobic? Szanse chos najmniejsze ale są.
Czy przynajmniej nie mozemy dac sygnalu ze z niepokojem patrzymy na rozwoj spraw.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:41.