The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.06.2012, 20:55
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Przejedź się choć raz na wyjazd i zobacz jak sie zachowuje policja i skorpionki, bydło się lepiej traktuje niż kibiców gości
Prawda jest taka, że każdy ma trochę brudu za uszami... i nie mów mi że policja i skorpionki się przypierd@lają bo wychodziłem ze Śląska ta sama bramą co "prawdziwi" i jakoś nic szczególnego według mnie się nie działo! To tak jakbyś się przypieprzył do mnie jakbym Ci morde obił po tym jak zwyzywałeś moją matke i siostrę!! Zdejmij czarne okulary... zanim każesz innym ściągnąc różowe!!

palikot napisał(a):Wyświetl post
Nauczcie się w końcu nie oceniać przez pryzmat własnej moralności, uzasadniając to, tak, jak wam się wydaje.
Stadiony są miejscem jak każdym innym, i można na min robić wiele różnych rzeczy, bo to nam dała .......ona demokracja, i jak piknik sobie chce usiąść to siedzi, jak kibol drzeć ryja to drze ryja.

"Bydło" nie jest przypadkiem frazesem?
Ja oceniam sytuację przez pryzmat własnej moralności i rozumiem wszystko!! Rozumiem demokrację i jej sens. Fakt po to mamy ustrój demokratyczny aby była w Polsce wolnośc słowa, swoboda działań i wypowiedzi, ale z drugiej strony potrafię ocenic czy ktoś z tej wolności korzysta w należyty sposób!! To że jest demokracja nie można krzyczec wszystkiego co Ci na język przyjdzie, bo albo ktoś Ci w ryja przypieprzy, albo będziesz się za swoje słowa tłumaczył przed sądem!! To jak korzystasz z tej wolności świadczy o Tobie czy jesteś człowiekiem czy chamem i prostakiem mogącym conajwyżej zaistniec w hierarchii osiedlowego stada!!
Powód: nie mam "ci"
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 08.06.2012 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:33.