darotsok73 napisał(a):

|
Cóż ,nie tak dawno za hasła typu "żydki" leciały na tym forum bany. Widzę ze czasy się zmieniły i już wszystko można. Ciekawe.... W temacie sportowo meczowym powiem tyle że obrony nie mamy. Ambicji sportowo -kibicowsko -kontraktowych większosć naszych kopaczy też nie posiada. Bardziej już myślą o bezpiecznym dotrwaniu i następnej przystani. Obawiam się o remis albo porażkę Wisełki. NIestety. Plotki chodzą o Bruk-Becie który miałby ew.miejsce awansowe odsprzedać pasiastym. Pozyjemy zobaczymy. Chciałbym żeby się nie okazało że derby są ostatnim naszym meczem w tym sezonie. To w kontekście konfrontacji kibiców na stadionie...
|
widzisz kolego czasy się zmieniają (i dobrze), pamiętasz derby rok temu - można powiedzieć, że były to pokoju i miłości...te z pewnością takie nie będą. Jeśli zamkną nam stadion.... trudno...
Mam w dupie poprawność, na tych derbach będzie zajebiście, widać to po tym jak ludzie się nakręcają, nie ma tutaj też żadnego sportowego podtekstu, my o nic nie GRAMY!!
mecz jest tylko pretekstem do konfrontacji z judovią!!!!! a sportowi fani zobaczą co to znaczy BYĆ KIBICEM WISŁY KRAKÓW
W NIENAWIŚCI WYCHOWANI DO ....