
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#151
|
Nie baw się w policjanta. Co do meczu, to nawet remis przesądza o spadku milicjovi. Jednak musi wygrać, aby panować na lata. ![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#152
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#153
|
![]() ![]()
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#154
|
Derby należy wygrać wysoko, spuścić C piętro niżej i przyczynić się w ten sposób do poprawy jakości tej naszej nieszczęsnej TMEklasy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#155
|
Na niektórych forach dostalbys ostrzeżenie, a pózniej bana - tutaj panują bardziej demokratyczne zasady, ale szanuj to. Jak musisz wklej treść, ile razy to trzeba powtarzać!!! Gazeta jest naszym wrogiem, w Krakowie dodatkowo chieny z tej redakcji to kibice tej ....y. Bez napinki, ale zrozum to, wkleisz tekst będzie to samo , a nie dostaną 20 kliknięć dodatkowo. Janusza Filipiaka klub powinien wpuścić TYLKO na sektor C. Tam by miał najlepsza miejscowe. Co on k...a chce? W loży siedział i jeszcze mu mało... Gdzie miał siedzieć? z szefostwem Wisły?! Chyba go pOjebalo, tak mi sie przypomina powiedzenie. Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2011
Offline |
#156
|
|
A nasz boss będzie na derbach
? |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#157
|
|
Będzie będzie.
![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#158
|
|
Cracovie trzeba po prostu wyjopować z Ekstraklasy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#159
|
Mam w dupie poprawność, na tych derbach będzie zajebiście, widać to po tym jak ludzie się nakręcają, nie ma tutaj też żadnego sportowego podtekstu, my o nic nie GRAMY!! mecz jest tylko pretekstem do konfrontacji z judovią!!!!! a sportowi fani zobaczą co to znaczy BYĆ KIBICEM WISŁY KRAKÓW W NIENAWIŚCI WYCHOWANI DO .... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#160
|
Jakoś nie wydaje mi się również, żeby kiedykolwiek był większym magnesem dla naszych kibiców niż Cracovia. Ktoś kiedyś mawiał, że silnej Wiśle potrzebna jest silna Cracovia i na abarot. Nie wiem czy tak być musi ale każdy kibic ceni mecze o coś. I tutaj, Cracovia - nawet grająca padlinę, jak teraz - jest magnesem być może równym Legii (porównamy frekwencję po meczu). Osobiście wolę po meczach z Cracovią wygrywać mistrza niż nagrody pocieszenia - bo tym (nie oszukujmy się) będzie spadek Cracovii. Zresztą lubię derby i chętnie w przyszłym sezonie obejrzę mecz PP z Cracovią. ![]()
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#161
|
Te derby rok temu to nie derby. Nawet je odpuściłem i oglądałem je sobie w domu. Wszyscy byli najarani żydkiem, Maaskentem i zdobyciem mistrza Polski. Istna sielanka. Teraz naszczęście tak nie jest. KAŻDY ZOBACZY CO TO ZNACZĄ DERBY ! PRAWDZIWE DERBY ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie
Offline |
#162
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#163
|
|
Co Ty pierdzielisz?Nie ma sportowego podtekstu? - może jesteś jednym z tych co stoją tyłem do murawy a w tabelę, ostatni raz patrzyłeś w 1979 - więc uświadomię Cię
= wygrana oznacza automatyczne spuszczenie szmaciarzy ligę niżej - tak więc moim zdaniem, w poniedziałek będzie gigantyczny podtekst sportowy a wygrana będzie smakowała jak nigdy.![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#164
|
|
Haha a ja mam wielki ubaw z kibiców cracovi, którzy na każdym kroku podkreślają w internecie, że dzisiejsza wygrana Lechii całkowicie przekreśliła ich szanse na utrzymanie. Nie chcą dopuścić do siebie myśli, że ten pradziwy koniec może nastąpić na Reymonta 22, bo jak przegrają, to dopiero wtedy będą mogli definitywnie mówić, że spadają. Chcą wszystkich uświadomić, że piłkarze już się poddali i porażka w derbach nie będzie dla nich zaskoczeniem... HA HA HA
edit: Żeby tylko nasi piłkarze nie dali ciała, bo jest to dla nich ostatnia szansa, żeby uratować kibicom ten sezon. Powinni się cieszyć, że wyniki i terminarz się tak ułożyły, bo mają znakomitą okazję aby się zrekompensować za fatalną rundę wiosenną.
Ostatnio edytowane przez Tominho : 28.04.2012 o godz. 21:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#165
|
|
Haha no to mamy najpiekniejszy scenariusz z mozliwych
![]() to MY mozeby wbic ostatni gwózdz do żydowskiej trumny i wysłac ich tam gdzie isch miejsce na Ekstraklasowe zadupie no i zemsta za Jopa i jego czerep tez bedzie piekna,pomogli wtedy Amice ,juz niedlugo im nic nie pomoze a zemsta jest rozkoszą Bogów ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#166
|
|
Nie wydaje mi się (a sądząc po wpisach większość jest o tym przeświadczona), że osiągneliśmy zwycięstwo przed wyjściem na boisko. Mamy zdziesiątkowaną obronę, a siła ofensywna polega na indywidualnych przebłyskach, dwóch czy trzech graczy. Co gorsza nie każdy z nich błyszczy w każdym meczu.
Aby wygrać trzeba będzie zostawić płuca na boisku i mieć trochę szczęścia. Ale myśle, że wygramy, indywidualne umiejętności naszych zawodników zadecydują. Tyle tylko, że wielkiego meczu nie będzie. Zawsze jest tak, im wieksze oczekiwania tym gorsza gra. Zresztą dokładnie tak samo będzie z dopingiem, zwykle im większa napinka w necie, tym gorzej na trybunach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2011
Offline |
#167
|
|
od 16:00 transmisja przedmeczowej konferencji Probierza http://www.malopolskatv.pl/1555-wisla-przed-derbami/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Online |
#168
|
tym wpisem pokazales ze jestes osoaba tragiczna, beznadziejna i chanbiaca barwy Wisly - nie jestes godny noszenia tych barw - zostan w domu przed tetewizorem blaznie i postukaj w klawiaturke |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#169
|
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2011
Offline |
#170
|
|
Polecam ciekawy artykuł o historii "Świętej wojny"
http://www.czasfutbolu.pl/derby-krak...ria-prawdziwa/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#171
|
|
Jasne. Lepiej jest jak nie ma się kim jarać, a do tego jest totalny kryzys, sezon stracony i o nic się nie gra. Gratuluję takiego rozumowania.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#172
|
|
Co ty .......isz ?
jak o nic ? derby najważniejszy mecz sezonu ! ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z trybun
Offline |
#173
|
![]()
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym, gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły, jakież tu mogą być właściwie zmiany? Tu tylko szpiclom coraz większe uszy rosną, milicji — coraz dłuższe pałki, i coraz bardziej pustka rośnie w duszy, i coraz bardziej mózg się staje miałki. Tu tylko może prosperować gnida, cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ." Janusz Szpotański |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland
Offline |
#174
|
|
Wszystko wskazuje na to, że jeśli nie jutro, to już nigdy chyba nie zapełnimy stadionu w 100 %. Nie wierzę, aby Wisła utrzymała jutro Pasy w ekstraklasie, a więc na jakiś czas, krakowskie derby będą raczej nieaktualne. Żaden mecz ligowy, poza derbami, nie ma szans na pełną frekwencję, zwłaszcza przy braku walki o mistrza, a nawet gra w pucharach wykazała pustki stadionowe. Obawiam się, że nawet Jacek ze swoim nacjonalistycznym hasłem " Teraz wyłącznie Polska w Wiśle", nie zapełni stadionu samymi Kowalskimi. Tak więc wszyscy na stadion jutro. Ostatnia szansa na sukces, tak sportowy, jak i stadionowy. Satysfakcja z ligowej eksterminacji Pasów, to chyba dla kibicow Wisły, więcej nawet, niż mistrzostwo czy wygranie LM. Potem czeka nas raczej nostalgia, tak za derbami, jak i za mistrzostwami czy pucharami, przy o wiele za dużym stadionie, jak na taki klub, jakim jest Wisła kraków.
Jak twierdzi Pan Jacek, w latach 90 Cupiała nie było stać na akademię i wychowanków i tym bardziej w XXI wieku go na to nie stać. Tak więc czas na Kowalskich inaczej, czyli na Kiepskich z łapanki, a oni stadionu, raczej nie pomogą zapełnić. Witajcie w naszej bajce, Brud zagra na fujarce, Czekaj nam zaśpiewa, zatańczą w koło drzewa ![]()
Ostatnio edytowane przez kot : 29.04.2012 o godz. 19:52.
![]()
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: SKMK
Offline |
#175
|
|
Ludzie cały sezon w lidze jest stracony,PP też mamy już z głowy a tu na koniec dostajemy od Lechii taki prezent że to MY Wisła możemy spuścić sracovie do I ligi więc czy to jest mecz o nic?Jak wygramy to do końca życia każdy pejs zapamięta kto ich wywalił z ligi!!!TYLKO WISŁA!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#176
|
|
Dokładnie, wynik derbów jest ważniejszy niż Mistrzostwo czy puchar polski. My Wisła spuszczamy parchy do II ligi..przecież nic lepszego w tym sezonie nam się przytrafić nie mogło...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#177
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#178
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#179
|
|
Cytat:
![]()
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP. |
|
|
|
Banita
Od: 04.2012
Offline |
#180
|
chociaz bedzie na poprawe chumoru |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|