The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 30.04.2012, 09:32
Okoliczności trafiły nam się bardzo wyjątkowe. W dodatku na zakończenie bardzo bolesnego sezonu. Marzę o wysokim, efektownym zwycięstwie i fieście na pełnych trybunach. Bramkę na 4-0 może zdobyć Małecki
vel HatefulRespect
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 30.04.2012, 10:03
4:0 to za mało, by kibiców radowało...chciało by się zaśpiewać. Mnie będzie cieszyło 1:0, 2:0-naprawde to wystarczy by pogrążyć pejsatych
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 30.04.2012, 10:04
bardziej ich zaboli 2-1 Małecki 90+3
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 30.04.2012, 10:08
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
bardziej ich zaboli 2-1 Małecki 90+3
Dokładnie, dla mnie 4:0, 5:0 jest mniej atrakcyjne niż np. kiszka przez 90 minut i w doliczonym czasie gry gol dla nas
Yo Yo
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 30.04.2012, 10:11
kot napisał(a):Wyświetl post
Wszystko wskazuje na to, że jeśli nie jutro, to już nigdy chyba nie zapełnimy stadionu w 100 %. Nie wierzę, aby Wisła utrzymała jutro Pasy w ekstraklasie, a więc na jakiś czas, krakowskie derby będą raczej nieaktualne. Żaden mecz ligowy, poza derbami, nie ma szans na pełną frekwencję, zwłaszcza przy braku walki o mistrza, a nawet gra w pucharach wykazała pustki stadionowe. Obawiam się, że nawet Jacek ze swoim nacjonalistycznym hasłem " Teraz wyłącznie Polska w Wiśle", nie zapełni stadionu samymi Kowalskimi. Tak więc wszyscy na stadion jutro. Ostatnia szansa na sukces, tak sportowy, jak i stadionowy. Satysfakcja z ligowej eksterminacji Pasów, to chyba dla kibicow Wisły, więcej nawet, niż mistrzostwo czy wygranie LM. Potem czeka nas raczej nostalgia, tak za derbami, jak i za mistrzostwami czy pucharami, przy o wiele za dużym stadionie, jak na taki klub, jakim jest Wisła kraków.

Jak twierdzi Pan Jacek, w latach 90 Cupiała nie było stać na akademię i wychowanków i tym bardziej w XXI wieku go na to nie stać. Tak więc czas na Kowalskich inaczej, czyli na Kiepskich z łapanki, a oni stadionu, raczej nie pomogą zapełnić.

Witajcie w naszej bajce, Brud zagra na fujarce, Czekaj nam zaśpiewa, zatańczą w koło drzewa
Nie bardzo rozumiem, dlaczego tak pojechałeś po naszych wychowankach. Tym bardziej nie spodziewałem się takiej wypowiedzi po po użytkowniku z tak długim stażem. Raczej wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jaki poziom sportowy prezentują, jakie mają braki, ale obwinianie ich, czy naśmiewanie się z nich to jakieś nieporozumienie. To nie oni są naszym problemem, biorąc pod uwagę jak niewiele kosztują. Problemem są przepłaceni zawodnicy jak Garguła, Jirsak, Jovanic, Jaliens i inni, których poziom gry nie jest adekwatny do zarabianych przez nich pieniędzy. Czy widzisz jakąś różnicę w grze choćby Jaliensa a Czekaja na korzyść tego pierwszego? Ja nie.
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 30.04.2012, 10:46
Jakoś jestem wyjątkowo spokojny. Nie ważne czy 5-0, 3-0 czy 1-0. Liczą się tylko 3 punkty. Gol Małeckiego w 93 minucie na 1-0. Przecież oni by tego nie wytrzymali.
MK85
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 30.04.2012, 11:08
miłoby było jak kiedyś grały derby z HKSem, prowadziły 2:0 do przerwy a potem dostali "5"
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 30.04.2012, 11:23
Yo Yo napisał(a):Wyświetl post
Czy widzisz jakąś różnicę w grze choćby Jaliensa a Czekaja na korzyść tego pierwszego? Ja nie.
Jeśli nie widzisz, to nie powinieneś się chyba wypowiadać.
Nikt się z nich nie naśmiewa. Po prostu Łysy robi z nich nie wiadomo jakie "talenty", a oni nie prezentują jeszcze nawet poziomu ekstraklasowego (pozą Urygą, który coś tam potrafi).

szlaQ napisał(a):Wyświetl post
bardziej ich zaboli 2-1 Małecki 90+3
Chyba bym z nerwów padł. Jazda z nimi od początku, może wreszcie się otworzą, nie mają raczej czego bronić i osiągniemy ładny rezultat.
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 30.04.2012, 11:25
ja też bym padł z nerwów ale po meczu satysfakcja ogromna a wśród pasiastych panienek masowy zawał wiec może warto przecierpieć
Yo Yo
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 30.04.2012, 11:43
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie widzisz, to nie powinieneś się chyba wypowiadać.
Nikt się z nich nie naśmiewa. Po prostu Łysy robi z nich nie wiadomo jakie "talenty", a oni nie prezentują jeszcze nawet poziomu ekstraklasowego (pozą Urygą, który coś tam potrafi).
Nie ma to jak dobry argument.

To może mi wytłumacz, na podstawie występów w tym sezonie, pod jakim względem były reprezentant Holandii, który rozegrał ponad 300 meczów w lidze holenderskiej Kew Jaliens jest lepszy od naszego debiutanta Michała Czekaja, zarabiającego grosze w porównaniu do swojego holenderskiego kolegi? Ja jestem świadom jaki poziom prezentuje i Brud i Czekaj, nie robię z nich talentów, którzy zbawią Wisłę i wprowadzą nas do LM. Ale dlaczego mam stawiać zagraniczny szrot, bądź takich tuzów polskiej piłki jak Łukasz Garguła ponad nimi?
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 30.04.2012, 11:49
Jak mamy ich spuscic to trzeba ich rozjechac a nie liczyc na gola w ostatniej akcji meczu.
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 30.04.2012, 12:19
heh, kto wytypuje skład?
Myślę, że będzie trudno trafić.
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 30.04.2012, 12:58
Pareiko - Lamey, Jaliens, Czekaj, Nunez - Wilk, Sobolewski - Kirm, Melikson, Malecki - Genkov
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 30.04.2012, 12:59
Pareiko - Jirsak, Czekaj, Jaliens, Paljić - Iliev, Wilk, Melikson, Nunez, Małecki - Genkov.
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 30.04.2012, 13:11
Info z wislakrakow.com, mecz będzie transmitowany m.in. w Eurosporcie 2 więc pokażmy się konkretnie całemu światu Panowie!

Mecz, oprócz stacji Canal+ Sport, relacjonowała będzie także stacja Eurosport 2, którą odbiera kilkadziesiąt odbiorników w 22 krajach Europy. Derby pokażą także: niemiecka platforma sportdigital, izraelski kanał Sport 5 oraz cypryjska Cytavision. Poza Polską i Czechami mecz można też oglądać derby na platformie internetowej liveekstraklasa.tv.
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 30.04.2012, 13:28
Dzisiaj tworzy się piękna historia Dobicie pasiastych i spadek do pierwszej ligi,22 kraje Europy zobaczy kto rządzi w Krakowie! A na dodatek dzisiaj MU pieczętuje Mistrzostwo czy trzeba coś więcej? Cóż za piękny Poniedziałek
Piggy oddaj hajs
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 30.04.2012, 16:20
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj tworzy się piękna historia Dobicie pasiastych i spadek do pierwszej ligi,22 kraje Europy zobaczy kto rządzi w Krakowie! A na dodatek dzisiaj MU pieczętuje Mistrzostwo <b>czy trzeba coś więcej?</b> Cóż za piękny Poniedziałek
Taa, wygranej w totolotka
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 30.04.2012, 18:23
Wilk jest najsłabszy na boisku. Przerażające. Taki Szeliga nie jest gorszy...
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 30.04.2012, 19:09
maday maday a czy Genkov leci z nami? Kompletnie niewidoczny... mimo wszystko niech wpusci Bitona...
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 30.04.2012, 19:29
I gwozdź do trumny zostal ostatecznie wbity - dokonalo sie, Cracovia 1 liga. Teraz tylko czekamy czy znowu czegos Filipiak nie odwali. Melikson graczem meczu, w koncu
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 30.04.2012, 19:35
Żenujące pseudo-widowisko. Nie miało to nic wspólnego ze sportem ani z piłką nożną.

A sam przebieg meczu to Melikson - Cracovia 1:0

Oprócz Meliksona biegało dwudziestu kilku chłopa na tym samym, słabym poziomie.

No i bilans derbów w tym sezonie dokładnie na remis bo grająca w ósemkę Cracovia cisnęła jedenastu gwiazdorów i miała niezłą okazję w końcówce.

Mecz do dupy jak zwykle.
Wojtator
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 30.04.2012, 19:41
Kur*a wam to nigdy się nie dogodzi... wygrywamy derby, spuszczamy parchów do pierwszej ligi, a tu narzekanie
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 30.04.2012, 19:41
thechris napisał(a):Wyświetl post
Żenujące pseudo-widowisko. Nie miało to nic wspólnego ze sportem ani z piłką nożną.

A sam przebieg meczu to Melikson - Cracovia 1:0

Oprócz Meliksona biegało dwudziestu kilku chłopa na tym samym, słabym poziomie.

No i bilans derbów w tym sezonie dokładnie na remis bo grająca w ósemkę Cracovia cisnęła jedenastu gwiazdorów i miała niezłą okazję w końcówce.

Mecz do dupy jak zwykle.
cisnela? o czym Ty gadasz? udalo sie im jeden wykop zrobic i akurat Czekaj zle trafil w pilke... A inne derby inaczej wygaldaly? Zawsze tak bylo, w cholere walki a gole po stalych fragmentach, nawet jak bylo 3:0...

Wygrana i tyle sie liczy!!
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 30.04.2012, 19:47
.... z grą .... z wszystkim innym ZASRANCE W KONCU SPADŁY DO 1 LIGI I WYGRALISMY DERBY !!!

Zawsze nad wami...... !!!
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 30.04.2012, 19:47
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Kur*a wam to nigdy się nie dogodzi... wygrywamy derby, spuszczamy parchów do pierwszej ligi, a tu narzekanie
Nie przyzwyczaiłeś się jeszcze, że fani Wisły to najwięksi "narzekacze" wśród kibiców?
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 30.04.2012, 19:54
thechris napisał(a):Wyświetl post
Żenujące pseudo-widowisko. Nie miało to nic wspólnego ze sportem ani z piłką nożną.

A sam przebieg meczu to Melikson - Cracovia 1:0

Oprócz Meliksona biegało dwudziestu kilku chłopa na tym samym, słabym poziomie.

No i bilans derbów w tym sezonie dokładnie na remis bo grająca w ósemkę Cracovia cisnęła jedenastu gwiazdorów i miała niezłą okazję w końcówce.

Mecz do dupy jak zwykle.
Czasem mam wrażenie, że wcale cię nie martwią porażki Wisły, bo wtedy wreszcie możesz naszych zmieszać z błotem.

A co do meczu, to faktycznie nie stał na najwyższym poziomie, zagraliśmy ostrożnie, bo za wszelką cenę chcieliśmy utrzymać prowadzenie.
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 30.04.2012, 19:59
Time...to say goodbye


Zegnamy! Zegnamy! Zegnamy!


Widowisko do bani. Jeden gral (Melikson), reszta odbebnila obecnosc na derbach. Wazne trzy punkty i odpowiednie pozegnanie sasiadki.

Melikson przez 1,5 roku wygral nam dwukrotnie derby.

tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 30.04.2012, 20:04
Nie wolno nam się zadowolić samą wygraną nad inwalidami. To przecież był obowiązek.
..
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 30.04.2012, 20:06
Nie plakac wynik idzie w swiat.Kto za jakis czas bedzie pamietal styl w jakim spuscilismy parchow.Win najwazniejszy,a spadek parchow nieoceniony.Ciekway czy za rok zagramy malopolskie derby z Termalica
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 30.04.2012, 20:11
Gratulacje i podziękowania za dzisiejsze zwycięstwo!
Cały sezon fatalnie przegrany, dobre i to, że chociaż dzisiaj nie dali d.py.
Jeszcze tylko 6 dni i nareszcie koniec tej nędzy (sezonu).

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:56.