jerry.lii.lewis napisał(a):

Po takiej grze to wstyd o sędziach mówić cokolwiek. Główny musiałby piłkę pod pachą wnieść do bramki Ruchu, żeby nam nie przeszkadzać.
Tu nie chodzi o poziom sędziowania i czy karny był czy nie. Trzeba zauważyć, że przy bezbłędnym sędziowaniu nic lepiej by nie było bo nie było z czego. To nie sędzia nam zabronił strzelać, dośrodkowywać, grać.
|
Przy bezbłędnym sędziowaniu, mielibyśmy 1 pkt. wiecej a Ruch 2 pkt. mniej. Do końca 7 kolejek. Ale nie wszyscy to rozumią jak widać.