The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.03.2012, 20:25
Gdyby nie Sergei, byłoby 5:0. Brawo Sergei, bo byłeś jedynym piłkarzem Wisły, który nie pasożytował na boisku. Małecki wszedł jak już było pozamiatane i co mógł zrobić?

Polak Piech jest o klasę lepszym zawodnikiem niż Genkow i Biton, Polak Zieńczuk zagrał o niebo lepiej niż Kirm i Iliev. Gdyby policzyć zarobki kadry Ruchu i Naszej (plus kwoty transferów, prowizje), to można się załamać. Dwóch piłkarzy Wisły zarabia tyle co jedenastka Ruchu. Kto dziś zdemolował na boisku Nasz Klub? Grodzicki, Stawarczyk, Straka, Szyndrowski, Malinowski i przede wszystkim Jankowski, Piech, czy Zieńczuk. Piłkarze, którzy oprócz Zieńczuka nigdy nie zarabiali poważnych pieniędzy w swoim życiu, którzy mogą pomarzyć o zarobkach Ilieva, Genkowa, Nuneza, Garguły i tych, którzy dzisiaj nie zagrali - Jaliensa oraz Lameya.

Na boisku po raz kolejny nie było widać różnicy między przepłaconymi na potęgę zagranicznymi wynalazkami Valckxa, Basałaja, Kapki, Bednarza i innych, a Polskim szrotem z Ruchu, czy Korony (jak to mawia pewien ekspert z tego forum).

Jaka jest zasadnicza różnica między Wisła, a Ruchem? Oni tworzą DRUŻYNĘ - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Czemu Wisła nie tworzy? Skoro u Nas jest banda zbieraniny z różnych stron świata, znająca różne języki, więc trudno o integrację w drużynie, trudno o team spirit. To nie ma szans się udać przy szesnastu obcokrajowców.

Czekaj popełnił jeden błąd z Koroną i został odsunięty od składu. Ile błędów ma popełnić jeszcze Bunoza, Kirm i inni, aby byli odsunięci?

Sprawa z Meliksonem mi przypomina wyczyny Probierza z Frankowskim i Grosickim. Czyżby Probierz za wszelką cenę jak jego idol Mourinho musi być zawsze najważniejszy i na nim ma się wszystko skupiać?
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.03.2012 o godz. 20:27.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:38.