
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#1
|
|
Mecz z Lechią już za nami. Była to Nasza pierwsza wygrana w oficjalnym meczu w 2012 r., był to też pierwszy mecz pod wodzą trenera Probierza. Czas na (teoretycznie) trudniejszy sprawdzian - Lech Poznań. Niby dołują podobnie jak i my, ale wiadomo, że na nas Lech się "spina".
Rozkład 21. kolejki: Kod:
ŁKS - Cracovia - 09 marca, 18.00 WISŁA - LECH - 09 marca, 20.30 Górnik - Lechia - 10 marca, 13.30 Podbeskidzie - Legia - 10 marca, 15.45 Zagłębie - Ruch - 10 marca, 18.00 Widzew - GKS Bełchatów - 11 marca, 14.30 Śląsk - Korona - 11 marca, 17.00 Polonia - Jagiellonia - 12 marca, 18.30
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 04.03.2012 o godz. 10:58.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|