
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#1
|
|
Mecz z Lechią już za nami. Była to Nasza pierwsza wygrana w oficjalnym meczu w 2012 r., był to też pierwszy mecz pod wodzą trenera Probierza. Czas na (teoretycznie) trudniejszy sprawdzian - Lech Poznań. Niby dołują podobnie jak i my, ale wiadomo, że na nas Lech się "spina".
Rozkład 21. kolejki: Kod:
ŁKS - Cracovia - 09 marca, 18.00 WISŁA - LECH - 09 marca, 20.30 Górnik - Lechia - 10 marca, 13.30 Podbeskidzie - Legia - 10 marca, 15.45 Zagłębie - Ruch - 10 marca, 18.00 Widzew - GKS Bełchatów - 11 marca, 14.30 Śląsk - Korona - 11 marca, 17.00 Polonia - Jagiellonia - 12 marca, 18.30
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 04.03.2012 o godz. 10:58.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#2
|
|
Lech też pod wodzą nowego trenera.Coś jakieś mam przeczucie że w tym meczu to jakieś 6 goli padnie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#3
|
|
Oby wszystko z Maorem było w porządku, to będę spokojny o wynik. No i oby Kirm rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, to już w ogóle będzie pięknie.
Pareiko - Jovanović, Chavez, Jaliens, Diaz - Iliev, Wilk, Nunez, Melikson - Genkov, Biton. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#4
|
|
Do piątku dużo czasu nie ma, wątpię, żeby zagrał Meleks.
Pareiko - Jovanović, Jaliens, Bunoza, Diaz - Iliev, Wilk Nunez, Paljić - Genkov, Biton ![]() .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#5
|
|
Przecież on miał tam jakieś lekkie naciągnięcie, zgłosił to ale normalnie biegał za piłką, postanowili go ściągnąć by nie ryzykować i tyle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#6
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#7
|
|
Mnie się też wydaje że ze sprzedażą. Przeciez nie ważne sa wyniki meczów ważne by go sprzedać. Mój postulat niech Melikson już nie gra do końca sezonu
A co do Lecha ja jestm jednak za układem Biton/Genkow + Guła. Jak wczoraj Guła wszedł lepeij wszystko zaczęło funkcjonować |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#8
|
|
Pareiko - Jovanović, Jaliens, Bunoza, Diaz - Iliev, Wilk Nunez, Garguła - Melikson - Biton
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#9
|
|
Melikson musi zagrac w tym spotkaniu, jak zszedł wczoraj widac było jego brak. Lech ostatnio tak jak My nie spisuje sie najlepiej wiec powinno to byc wyrownane spotkanie. Trzeba to wygrac, nie mozemy wiecej tracic punktow na własnym stadionie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Offline |
#10
|
|
Czy wchodził ktoś z Was na zwykły sektor (E15) o kulach? Chciałbym wiedzieć, czy ochrona nie będzie robić problemów i wpuści mnie wejściem obok - przez bramki raczej nie dam rady wejść. Od Świąt jestem uziemiony (zerwane ścięgno Achillesa) i powoli czas zacząć sezon, bo się karnet marnuje. Będę w piątek na rehabilitacji zaraz obok stadionu to wstyd nie skorzystać.
![]()
rrr
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#11
|
|
ja byłem z 2 lata temu na stary E o kulach.
wszedłem bez problemu ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#12
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#14
|
|
Lech nie rozegra mecz z Górnikiem przed spotkaniem z nami . Pytanie czy to dobrze czy źle okaze się w piątek .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#15
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Offline |
#16
|
|
Mecz trzeba wygrać. To jest żałosne, bo mogliśmy już bardzo mocno nadgonić Śląsk, który traci punkty na potęgę. Czyżby Legia na mistrza? Wszystko się tak układa pod nas, a my gubiliśmy punkty w tak beznadziejnych meczach, że szkoda gadać. Oby to była już tylko przeszłość.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#17
|
|
najpierw to my musimy przestać gubić punkty, a potem rozjebać Legie u siebie.Legia wcale znów dobrze nie gra, i będzie jeszcze pkt gubić. nie dużo brakło by wczoraj stracili pkt.ŁKS 2 setki w 1 połowie, przy 1-0 poprzeczka sagana z 7 metrów, a Legia pare sytuacji miała, generalnie wczoraj by takie Podbeskidzie by im wczoraj wjebało.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#18
|
|
Ważne aby napastnicy i pomocnicy mieli ochraniacze na otwór w tylnej części ciała. Wiadomo, ze bedą grali w bezpośredniej bliskości Arboledy. Oby zagrali ze sportową wściekłością to bedzie dobrze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#19
|
|
Po przyjściu Probierza jestem optymistą. Mamy z amiką legią i pejsami mecze u siebie. Patrząc na grę amiki w meczu z Ruchem i ich formę nie ma innego scenariusza niż nasza wygrana w piątek. Probierz bardzo motywująco wpłynął na drużynę, o czym mówią sami piłkarze. Jestem dziwnie spokojny o naszą grę jak dawno. Bądźmy szczerzy. Kaziu Moskal nie poradził sobie z wyzwaniem. Miał za małą wiedzę,doświadczenie, za słaby autorytet. Teraz zaczniemy odrabiać straty
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#20
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#21
|
Oby było tak jak mówisz, ale jedno jest pewne - nic samo się nie wygra bez odpowiedniego zaangażowania, nie ukrywajmy Lechia to obecnie jedna z najsłabszych drużyn a my w meczu przeciwko nim nie pokazaliśmy nic (oczywiście życzyłbym sobie więcej takich meczy w których mimo tego ze gramy padline wygrywamy), a cholera wie jak na amice wpłynie zmiana trenera, jedno jest pewne - Bakero nie chcieli już od dawna i już samo to może zmotywować ich do lepszej gry. Jutro nie zagrają więc są swego rodzaju niewiadomą, my zresztą też będziemy, więc liczę na ciekawy mecz ![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#22
|
|
Lech zagra pierwszy mecz pod wodzą ,,nowego" trenera, my mamy już jeden wygrany mecz tak że oni nie wiedza na co ich stać my jesteśmy podbudowani zwycięstwem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#23
|
|
Probierz gra dwoma napastnikami z czego bardzo się cieszę. Trener specjalnie w meczu z Lechią wyznaczył Dudu do wykonania "11" aby się odblokował.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#24
|
|
Trzeba ten mecz wygrać. Nie ma innej opcji !
![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#25
|
|
gdyby trenerem dalej był trener Moskal to remis brałbym w ciemno, ale, że teraz trenerem jest trener Probierz to innego wyniku niż 2-0 lub 3-0 dla nas sobie nie wyobrażam!
PROBIERZ WE TRUST YOU !!! |
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2008
Skąd: Klucze Kettering
Offline |
#26
|
|
skoro Lech nie gra z Górnikiem wie ktoś kto nie zagra z kuchenek w meczu z nami za żółte kartki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#27
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#28
|
A ci WY to kto? Grając kapa for do przodu z kelnerami czasem sie wygra bo sobie sami bramkę strzelą, ale ze średnio ułożonym zespołem nie wyjdziemy z połowy, albo będzie taka pacanówka jak w Gdańsku. Walić do przodu jest łatwiej mniej ryzykownie i nie trzeba tyle biegać, piłkarzykom się podoba. Oby to dawało wyniki jak najdłużej. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
#29
|
|
Najwiekszym problemem Probierza będą w 4-4-2skrzydła.
Jest Melikson, Iliev(60 min), Paljic. Kirma nie licze bo już dawno powinien grać w ME. Jedyne sensowne wyjscie to Melikson + Iliev na zmiane z Paljiciem. Aczkolwiek ciekawe jakby wygldadal atak Iliev/Biton, Iliev, Genkov. Nie oznacza to, ze gdzie indziej jest różowo. Malecki, Sobolewski, Boguski, Lamey sa poza skladem. Rezerwa to dramat. Biton-Iliev Paljic-Nunez-Wilk-Melikson Diaz-Bunoza-Jaliens-Jovanovic Pareiko |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?
Offline |
#30
|
|
jesli chcemy myslec o wygrywaniu to Mały musi wrocic do skladu. No chyba ze wierzymy dalej w umiejetnosci Kirma :]
![]() Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|