
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
|
Też bym zostawił Moskala do końca sezonu, lub zatrudniłbym już trenera na przerwe zimową...
Bo co? Moskal przekonany, że trochę w Wiśle posiedzi przed zimę próbował narzucić swoją taktykę, swój styl gry.. a Tu przychodzi Probierz do którego nic nie mam, ale co ma chłopak zrobić? Pokazać jaja i narzucić swoją ideę gry? Czy kontunuować jakby pracę Moskala? Na wdrażanie swoich pomysłow chyba trochę za poźno... Zatrudniony by był przed przerwą, to napewno by się lepiej zaaklimatyzował. A poza tym nawet najlepszy rzeźbiarz w gównie nie wyrzeźbi, nawet jakby Mourinho przyszedł to byśmy nie zaczeli wygrywać wszystkiego... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|