
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: NH
Offline |
#11
|
Szkolenie młodzieży czy "akademia" to mnóstwo innych zagadnień. - to tworzenie środowiska dzieci i ich rodziców, którzy będą przy klubie teraz i później, - to wychowywanie przyszłych sympatyków klubu, - to danie młodzieży szansy robienia czegoś innego, bardziej pożytecznego niż siedzenie przy komputerze i pisanie bzdurnych postów na forum, - to rozwój polskiej piłki w ogóle, podnoszenie poziomu w ogóle - to uczenie pozytywnych wzorców zachowań, trudnej sztuki kooperacji, możliwość poznania wartości ciężkiej pracy i radości jaką daje doskonalenie się ... itd itd ![]()
"Not to touch the earth not to see the sun"
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|