The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.06.2011, 10:56
Wislak86 uspokój się trochę. Też niesamowicie w....iła mnie ta informacja z rana, ale w tym chorym kraju MY kibice nie możemy stracić głowy i zdrowego rozsądku przede wszystkim. A Twój post dobitnie o tym świadczył.

Niestety - polityka na dobre wmieszała się w to co kochamy. Stadiony piłkarskie nagle stały się oczkiem w głowie rządzących - dlaczego tak się stało, każdy wie - pokazówka. Pedofile, dopalacze i kibice. Wielka trójca wspaniałych 'osiągnięć' Słońca Peru. I Euro 2012. Wiadomo, że nie poradzimy sobie z szeroko pojętą infrastrukturą i organizacją, ale musimy sobie poradzić z 'kibolami', chociaż gdyby ktokolwiek z tego bezmózgiego rządu wpatrzył się w 'problem', wiedziałby, że on na 100% nie wystąpi na Ełro - przyczyn jest wiele, a chyba największą jest losowanie biletów. A jeżeli wystąpi to za sprawą - przykładowo - chorwackich nazistów, a nie polskich januszy, którzy to głównie te bilety wylosowali. A teraz mamy do czynienia z dalszym cięgiem farsy, jaką serwuje nam ten POpaprany rząd.

I kluby w tym przypadku były tylko pionami. Zastanów się trochę w swoich atakach na Basałaja. Mnie też nie wszystko podoba się za jego kadencji (filmiki "Dobry widok", "feta" na murawie czy slaby lobbing w kwestii stadionu). Ale tutaj nie miał absolutnie NIC do gadania. Myślisz, że rząd liczy się z kibicami czy nawet z klubami ? Nie. Ich jedynym celem jest utrzymanie się przy korycie, a nic nie nabije punktów procentowych u Gieni z Radzymina i Wacława ze Skarżyska jak dobra propaganda w walce z tym 'ogromnym problemem' jakim są kibole. I oni będą do tego dążyć za wszelką cenę, a zdanie Wisły, Amicii czy Pychowianki Pychowice oni mają głęboko w dupie, bo i tak zrobią swoje - wiedzą, że to jest dla nich być albo nie być! I to daje wymierne efekty w sondażach.

Kolejna kwestia - myślisz, że Cupiał zgodziłby się na otwartą wojnę z rządem. Otóż, gdyby tak się stało, Basalaj by poleciał na drugi dzień, a Cupiał by wysyłał codziennie delegacje z przeprosinami i odpowiednim wiktem, tylko po to, żeby ubłagać 'grube ryby'. Zrozum, że w tym chorym kraju wystarczy jedna czy dwie s....ysyńskie decyzje urzędasów i TF nie ma. Ja miałem taki przypadek w swoim otoczeniu. Urzędnicy zniszczyli świetnie prosperującą firmę swoimi decyzjami, a jej założyciele popadli w ogromne długi, z których do dziś nie mogą się wydostać. Także zastanów się troszkę nad tym co piszesz.

A wyzywanie od płaczków kibiców, którzy śpiewali na ostatnich meczach, kiedy drużyna walczyła o najwyższy cel jest żałosne. Zrozum, że decyzję podjęli ludzie bardziej zoorientowani w środowisku niż ja czy Ty, a sektor się podporządkował. Bierz pod uwagę okoliczności - np konflikt z piknikami, na którym cierpi Wisła i jej kibicowska jedność. Także odbij od ludzi, którzy śpiewali, bo to nie jest ich wina, że Donald z Jurkiem są pojebani.

Wybrałeś zły cel do ataków. Powinniśmy się skupić na atakach na Donka, a nie na siebie nawzajem. Bo tylko będąc jednością będziemy silni, nie podzieleni.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:44.