
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa
Offline |
#11
|
|
|
Cytat:
+100.000 frekwencji +100.000 tych co akurat mają wyjazd +100.000 zapasu tych, co nie zawsze chodzą +100.000 za największe kibicowsko miasta. +100.000 za niższe ligi (zapomniałem wtedy to dorzucić dorzucić) Łącznie: 500.000. Już w tym miejscu liczymy się mniej, niż Rodzina Radia Maryja. A do tego: -10% za nieletnich Zostaje 450.000 -30% tych, co mają wszystko w dupie Zostaje 315.000. 315 tysięcy luda, to jest kibicowski torcik do podziału. Optymistycznie licząc. A dodać należy do tego standardowe podziały polityczne, fakt że wśród kiboli znajdzie się niemało takich, dla których PiS to liberalna lewica, no i to że i wśród pikników znalazłoby się trochę takich, którzy by się bardzo ucieszyli, jakby oglądali zomowskie pałowanie ultrasów co mecz. Cytat:
Ostatnio edytowane przez Sartre : 19.05.2011 o godz. 09:19.
![]()
Legionista
|
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|