The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.05.2011, 09:09
Cytat:
Oczywiście o tym nie napisałem, ale to wynika już z treści posta. Nie chce mi się robić wyliczeń, ale bez problemu można oszacować potencjał wyborczy "naszej grupy" w wyborach do sejmu. Obawiam się, że na próg 3% nawet byśmy się nie załapali.
Kiedyś to na legia.net pisałem - bardzo optymistycznie dla nas licząc (a i to mówię o kibicach w ogóle, a nie o kibicach "zaangażowanych", jak również nie w kontekście "zorganizowania" a elektoratu jako takiego):
+100.000 frekwencji
+100.000 tych co akurat mają wyjazd
+100.000 zapasu tych, co nie zawsze chodzą
+100.000 za największe kibicowsko miasta.
+100.000 za niższe ligi (zapomniałem wtedy to dorzucić dorzucić)
Łącznie: 500.000. Już w tym miejscu liczymy się mniej, niż Rodzina Radia Maryja. A do tego:
-10% za nieletnich
Zostaje 450.000
-30% tych, co mają wszystko w dupie
Zostaje 315.000.

315 tysięcy luda, to jest kibicowski torcik do podziału. Optymistycznie licząc. A dodać należy do tego standardowe podziały polityczne, fakt że wśród kiboli znajdzie się niemało takich, dla których PiS to liberalna lewica, no i to że i wśród pikników znalazłoby się trochę takich, którzy by się bardzo ucieszyli, jakby oglądali zomowskie pałowanie ultrasów co mecz.

Cytat:
Nasze biadolenia nic nie pomogą jak w imię kibicowskich zatargów będą się działy takie rzeczy jak w Piekarach Śląskich....
To jest arcy-bulwersujące i typów należałoby za jaja powiesić i poczekać aż zdechną. Ale to ma tyle wspólnego z kibicami, jak ten wariat co wbiegł do biura w Łodzi i chciał zabić Kaczyńskiego ma wspólnego z PO. Inna sprawa, że temat lotny, to i ładnie wygląda na pierwszej stronie serwisów internetowych "kibice pocięli żyletkami twarz nastolatka". A pod artykułem komentarze: wyburzyć stadiony, zamknąć wszystkich kiboli itd. itp.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 19.05.2011 o godz. 09:19.
Legionista
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:30.