The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.05.2011, 09:23
Czytam czytam i oczom nie wierze.

Wygląda na to że patrząc na większość waszych wpisów że żyjemy w Kraju gdzie można bić, kopać, szkalować, wyzywać, niszczyć rozwalać bo mamy wolność słowa.
Wolność słowa stwierdzenie klucz.
a wszystkiemu winny Tusk - jak zamykano wcześniej nasz stadion to nikt jakoś nie protestował a tu nagle protestujemy bo Lechowi i Legii zamknęli stadion.
Powiem teraz coś za co zostanę oczywiście zlinczowany ale to już norma że w naszym Kraju można j...ć braci
Twierdzę że zamykają i powinni zamykać do bólu aż wróci normalność.
Stadion jest od kibicowania a nie od niszczenia, rozwalania, bicia kopania i polityki
Oprawy ślicznie, pięknie ale dotyczące piłki i klubu któremu się kibicuje.
Jak ktoś ma problem polityczny to niech napiszę petycje i niech się pod nią podpisze jeśli ma odwagę.
Ja chodzę na Wisłę od 20 lat i nie raz dostałem po głowie i w pudełku mam na pamiątkę milicyjne filcowe kulki ale czasy się zmieniły i niestety chamstwa i bandytyzmu ja osobiście mam już dość.
Jeśli ktoś każdemu z was na ulicy powiedziałby że jest k. ch. Ż...m to albo dostałby w ryj za co pewnie ponieślibyśmy konsekwencę albo wylądowałby w sądzie za zniesławienie.

a zresztą większość i tak wie lepiej i przypuszczam że wcześniej czy później i tak pseudo polityka i manipulacja wygra i nasi piłkarze będą słuchać odbijający się echem głos trenera na pustych trybunach.
Bo winny jest Tusk
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:24.