
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#11
|
|
Jakby mi ktoś przed rundą jesienną powiedział że liczymy się w walce o tytuł zaśmiał bym mu się w twarz.
Tak więc jestem wdzięczny za to co wciąż mamy a porażkę przyjmuję z pokorą. Zaiste piłka to przedziwny sport. Na taką obronę trzeba mieć albo dobrą środkową wieżę do walki fizycznej w polu karnym a nam Genkova zabrakło. Lub umieć pykać z pierwszej piły 30m od bramki i ładować prostopadłe a tego zabrakło bo i nie było do kogo. Lenczyk cwaniak a i mecz mu się idealnie ułożył, zneutralizował nas. Dobrze że i Maaskanta to coś nauczy i wyciągnie wnioski na przyszłość. A co do naszej ofensywy to nie powinniśmy być zdziwieni, wszak o naszych kłopotach w przedniej formacji wiemy wszyscy. To co mnie zawiodło to licha jakość strzałów z dystansu, czy u nas nikt nie ma kopyta? Generalnie to chłopakom dziś niewiele wychodziło no i zabrakło nam farta. I 3 mecz z rzędu na wyjeździe bez zwycięstwa, tylko przypomnę że z Arką w samej końcówce przechyliliśmy szalę naszą korzyść. Słabo niestety gramy na wyjazdach, zbyt słabo. ![]()
Ave
Wisła |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|