JAR0 napisał(a):

|
Zarząd Legii przeprasza gówno prawde za transparent.
|
Czyli napisał swój do swego. Teraz pewnie ustawi się korowód do Michnika różnych zapewniaczy od Schetyny szefa MSWiA po ks. Bonieckiego z Tyg. Powszechnego, którzy obiecają Adasiowi walkę do ostatniej kropli krwi ze znienawidzonym wrogiem - kibolem, reprezentantem nacjonalizmu, homofobii, rasizmu, seksizmu i innych patologii.
O ile banery da się metodami administracyjnymi (ochrona obiektu) wyelminować to ciekawe jak zatkają usta ludziom na stadionach w całej Polsce, gdy ci będą chcieli pozdrowić Michnika wokalnie ?
Tak czy inaczej wprowadzają nam 2 Białoruś. Płać za bilety i gęba w kubeł.
A tak szermowano hasłami o demokracji, wolności słowas itp. Gdzie to teraz jest ?