
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#11
|
|
Tak na sucho.
Nasi pilkarze to w dalszym stopniu minimalisci.Tyle czasu minelo a mecze ktore zapamietamy do konca zycia np Tbilisi,Levadia -sztandarowe przyklady jak zjebac i przegrac rywalizacje w 1 -szym meczu . Ten sam minimalizm jak wtedy wczesniej dalej jest w ich glowach ,bo mysmy ta rywalizacje z Podbeskdziem przerżneli u nas na R22. Wystarczyl tylko jeden element -powaznie ich potraktowac a awans napewno bysmy wywalczyli. Ale jak widac mysl" jakos to bedzie" ciagle żywa ,choc ilesmy juz razy po takim czyms sie skompromitowali. No coz w Polsce tez musimy miec swoją Levadie. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|