
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się rywalizacja Arki Gdynia z Wisłą Kraków | |||
| Wysokim zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Minimalnym zwycięstwem Arki Gdynia |
|
2 | 1,89% |
| Remisem |
|
10 | 9,43% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły Kraków |
|
72 | 67,92% |
| Wysokim zwycięstwem Wisły Kraków |
|
20 | 18,87% |
| Głosujących: 106. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#18
|
|
Mielcarski ładnie podkreślił jak Sivakov przemieszcza się po boisku. To nie znaczy, że Białorusin rozegrał wielki mecz, a jedynie pokazuje, że dobrze rozumie zadania taktyczne powierzone jego pozycji. Sivakovowi brakowało przyspieszenia, agresywnego doskoku do rywala podczas bronienia, skutecznych odbiorów, utrzymania się przy piłce, umiejętnego rozprowadzania gry, itd. itp. Elementów nadających się do poprawy było naprawdę wiele. Białorusin ma potencjał, by grać znacznie lepiej, ale w Gdyni wypadł blado w porównaniu z Wilkiem i Meliksonem.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|