
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#11
|
|
los daje, los odbiera
Korona zasluzyla na wiecej w meczu z Legia ale nie zdobyla nic - dzisiaj sobie to odbila. My jechalismy na fuksie i bledach osob trzecich z Polonia i Piastem i dzisiaj trzeba bylo za to zaplacic zreszta w sumie nie uwazam, ze przegralismy pechowo. Byly jakies sytuacje owszem ale bylismy slabsi przez wiekszosc meczu. Korona wygladala od nas lepiej tez fizycznie.Zdaje sie, ze nasi sowicie przeplacani gwiazdorzy nie wytrzymuja grania co 2-3 dni - stad czlapanie wiekszosci na boisku i tak duzo niedokladnosci. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|

|
||||||
|
|