
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#11
|
Tak myślę, że mamy te 4 pkty przewagi nad Lechem, pewnie w niedziele będzie to już tylko punkt. Boję się by to co im zabrał los w zeszłym sezonie teraz nie oddał Mimo tego, że nasi grali ogromny piach, to mieli okazje w drugiej części by zremisować albo i wygrać. No cóż, niestety Sobol nie zawsze będzie nam ratował tyłki, a Łobo wygrywać nam mistrza ma zamiar chyba już tylko w Gdańsku. Masakra.. Przed tak trudną końcówką oni sobie zawalają koncertowo mecz z Koroną. Nie ma jak profesjonalizm (podejście) w naszej lidze. Co do Korony- dlaczego z nami a nie z Legią? Co by się troszkę odluzować: `Jak to dobrze, że skończył się już Ten podły mecz, co mi Cię* zabrał Ciężko było tak po prostu z porażką pogodzić się I usłyszeć, że to może być koniec... ` *Cię- tu: Mistrzostwo PL Taki mały edit Iry Powód: edit
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.04.2010 o godz. 21:05.
![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|

|
||||||
|
|