
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#11
|
|
przecież wystarczy jak zobaczysz jakie są grupy,więc ja nie muszę nikogo sprzedawać
napisałem jeszcze do kolejnego kolegi z grupy,więc chociaż jeżeli nie grają dadzą znać dla mnie już można grać te ćwierćfinały czy 1/16 finały jak jest z kim i będzie to jakoś szło,a chociaż do jutra może sie wyjaśni reszta spraw EDIT W grupie A i chyba F grała każda z drużyn,więc nie powinni mieć problemu z rozegraniem kolejnych meczy.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 24.11.2008 o godz. 20:33.
|
|
|

|
||||||
|
|