The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.08.2025, 19:44
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Manipulacja wjechała na całego.

Nie wiem jakim trzeba być głąbem kapuścianym, żeby wywnioskować, że Jaro chodziło o Rodado, a nie o Baenę, Villara, Tachiego, Junce, Sergio Benito czy inne meteorytowe wynalazki jakie się przez nasz klub przewinęły.

Generalnie Markusiku czas pokazał wyższość mojej tezy o : polskim trenerze, zdrowo zbalansowanym zespole z większą liczbą Polaków w składzie nad twoją teorią, że trzeba brać Hiszpanów do sztabu i na murawę, bo są lepsi od Polaków i nie ma znaczenia ich ilość.

Nie wiem, kiedy do ciebie dotrze, że twoje teorie nie zestarzały się za dobrze, w przeciwieństwie do moich.

Ja - gdyby moje teorie wzięły w łeb miałbym na tyle przyzwoitości, by przyznać, że się myliłem. Niestety z tobą dyskusja ma tyle sensu co z babą. W końcu kiedy logika nie jest ważna, tylko kwiecistość wypowiedzi, tam baby zazwyczaj brylują

Rzeczywistość brutalnie weryfikuje twoje kocopoły, a ty zamiast posypać głowę popiołem to idziesz dalej w zaparte. To tylko świadczy źle o tobie. Szkoda, że sobie nie zdajesz z tego sprawy.
O, jest i s1moniczek… Rodado, Carlitos, Mula, Imaz, Carbo itd. należą do grona Hiszpanów, których hejterek właśnie nazwał po raz kolejny szrotem i "jeźdźcami bez głowy". Nie robił tu żadnych wyjątków. Po raz kolejny, bo o Rodado jako o "zwykłym szrocie" pisał już wiele razy i wiele miesięcy temu, więc w sumie to żadna nowość, jedynie czysty bełkot. A manipulacją są jedynie twoje wysiłki bronienia go.

Są one tak samo mądre jak twoje próby robienia z Brody wartościowego bramkarza, czy z ilości Hiszpanów na boisku lub w kadrze elementu wpływającego na jakość gry i postawę zespołu - jakby od tego, ilu ich było zależało to, co gra np. taki Rodado czy ktokolwiek inny.

Ilość Polaków na boisku również w żaden sposób nie wpływa na grę i możliwości takiego Duarte, Juliusa, Leilevelda czy kogokolwiek innego.

O wielu dalszych twoich równie błyskotliwych teoryjkach, mówiących wbrew faktom i konkretnym przykładom, że Hiszpanie nie potrafią bronić (bo nadają się tylko do gry na pianinie ), czy że niska temperatura wpływa na nich (i zapominają wówczas jak grać w piłkę ), a nie wpływa na Polaków, albo robiących z Poletanovica zawodnika, który "się rozjechał" bez udziału Sobczaka , litościwie już nie będę się rozpisywał. To te twoje rojenia zostały brutalnie zweryfikowane.

Najlepsze, że ty dalej wierzysz w te bzdury i myślisz, że znalazły potwierdzenie, bo teraz mamy dobry początek sezonu. Tyle, że nawet i Sobolewski w oparciu o te według ciebie "niezdrowe proporcje narodowościowe w składzie" miał 5 meczów z rzędu wygranych na początku rundy. Wolfy niegdyś trafił w dziesiątkę: nikt tak nie dostarcza tu lol contentu jak ty.

Moskal (który według twoich wizji i rozumienia futbolu miał odnieść sukces w lidze) też w takie bajki wierzył i szybko marnie skończył. Podobnie Ruch, Stal, Podbeskidzie i dziesiątki innych klubów opierających się na twoim zdaniem zdrowych proporcjach Polaków w składzie czy stawianiu wyłącznie na polską myśl szkoleniową.

Jak widać nic cię to nie nauczyło.

Oczywiście mnie to nie dziwi. Na razie ciągle to obcokrajowcy i Hiszpanie są najmocniejszymi punktami tego zespołu i zawodnikami, którzy popełnili najmniej kosztownych błędów w ostatnich latach. Twoje zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez Markus : 11.08.2025 o godz. 19:50.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:59.