
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#37
|
|
..............bo totalnie przegrał z mentalnością naszych polskich zawodników
Oczywiście i już mamy to! Powód przez który zajęliśmy 10te miejsce! Jest ! Przegraliśmy przez polską mentalność ! Nie przez Hiszpańską mentalność, której było w zespole mniej więcej tyle samo. Teraz będzie więcej polskiej mentalności w tej rundzie i jak zrobimy awans, to przez hiszpańską mentalność. I hiszpańskiego Igbekeme. Czego nie rozumicie Chłopie te twoje wypociny się kupy nie trzymają i każdy to widzi ![]()
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.08.2024 o godz. 19:25.
|
|
|

|
||||||
|
|