
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Niestety nie mamy ławki w ofensywie. Młyński to typowe polskie drewno, nie widzę żadnej przyszłości dla piłkarza, który nie jest w stanie piłki przyjąć.
Jezus Maria, jak ja sobie pomyślę, kim my broniliśmy Ekstraklasy (Młyński, Plewka, Starzynski, GruszkowskiâŚ). W sumie to Gulę należałoby przeprosić, że mu Wisła zrobiła kleksa w życiorysie. Tachi na stopera: on musi mieć całe pole gry przed sobą, w pomocy to po prostu drewno. Nie wiem nawet czy Jelic Balta nie prezentował się lepiej (Tachi góruje na pewno w celnych przerzutkach: ale i to świetnie by robił jako stoper). Żyro: czy ten chłop nie ma już żadnych ambicji? Przecież on nam powiedział dziś: pocałujcie mnie wszyscy w dupę. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|

|
||||||
|
|