
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#16
|
|
A gdzie ja wyśmiewam Iszą ligę? Zacytuj ładnie
. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i to już nie mój problem(a raczej poważny twój)... Powinieneś ładnie przeprosić za takie insynuacje, ale tacy ludzie jak Ty tego nie potrafią.Ejj, na serio, udaj się do specjalisty(okulisty lub nauczyciela). Ja twierdzę, że rynek go zweryfikuje i według mnie nie znajdzie już zatrudnienia na poziomie Ekstraklasy. I jak nie wierzę w to? Gdzie tak napisałem ?W dodatku nie wiesz ile Stolarczyk ma lat. Przykra sprawa :(.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 27.12.2019 o godz. 17:46.
|
|
|

|
||||||
|
|