![]() |
[XX kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków, 19 grudnia, 18:00
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/1.jpg
Aktualna tabela: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/2.jpg Zestaw par nadchodzącej kolejki: http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/3.jpg A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu) http://fotowrzut.pl/tmp/upload/ZJM9MKTDJV/4.jpg Zapraszam do dyskusji :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: :tsw_raca: |
Chcąc zostać w E-klapie to takie mecze trzeba wygrywać. W tym meczu muszą gryźć, kopać i szczypać od pierwszego do końcowego gwizdka sędziego. Mecz z cyklu tych o sześć puntków, których na wiosnę czeka nas o wiele więcej.
|
Mecz o 6 pkt. Ten mecz musimy wygrać! Jak wygramy będzie o wiele łatwiej na wiosnę.
|
Miejmy nadzieję że naszym piłkarzom (cytując klasyka) przestawiło się coś w głowie i pójdą za ciosem w Łodzi.
Sportowo ŁKS nie jest trudniejszym rywalem niż Pogoń. W kontekście walki o utrzymanie - nie możemy tam przegrać. |
W ostatnich latach takie mecze które wydawały się łatwe i stały na drodze do czegoś (głównie walka o górna 8mkę) nam totalnie nie wychodziły...oby w czwartek nastąpił wyjątek od reguły. Mimo wszystko mamy lepszą kadrę i nie możemy takich meczów przegrywać w obecnej sytuacji
|
W ŁKS za kartki pauzuje Klimczak. U nas nikt.
|
Mega wazny mecz dla nas i Lksu.Doliczajac nasza slaba postawe na wyjazdach bedzie bardzo ciezko.
|
Wiadomo co ze zdrowiem Kuby i Vullneta , czy zagrają? Mecz o 6 punktów, mam nadzieje że nasi wyjdą skoncentrowani od 1 minuty.
|
Przed chwilą graliśmy z liderem i mieliśmy szansę wygrać bo ta liga taka jest, w czwartek gramy z przedostatnim zespołem i... nic się nie zmienia, też możemy wygrać ale możemy z łatwością przegrać, Jedyna różnica jest taka, ze jak to się mówi taki mecz to mecz o 6 pkt.
Jestem dobrej nadziei i od przyjścia \skowronka jesteśmy na fali wznoszacej i widac, ze mentalnie już odbiliśmy się od dna bo po równych meczach z Lechią i Śląskiem oraz dobrym meczu z Górnikiem gdzie już powinniśmy wtedy wygrać, ale padliśmy a mimo to piłkarze się nie załamali i z Pogonią znowu zagraliśmy swoje. Także mentalnie wstali z dna i grają na miarę tego co umieją. Dlatego spokojnie możemy myslec o wygranej w Łodzi i po prostu trzeba zapierdalać a jak przyjdzie lepsza forma, psychika nie siądzie to zaczną wygrywać seryjnie. Do boju! |
Nie z przedostatnim tylko ostatnim
|
LKS gra w najbardziej dzikim stylu i sa totalnie nieobliczalni. To napewno bedzie trudniejszy mecz niz ten z Pogonia ale jest to mecz ktory musimy wygrac.
|
Łks to dla nas trochę pułapka. Każdy nastawiał się na lidera, że to będzie piękne przełamanie z takim zespołem i u siebie.
Mobilizacja na Pogoń była ogromna. Obyśmy nie zlali Łksu, bo to może być dużo cięższy mecz i wrócimy w mało przyjemny sposób do punktu wyjścia. |
Wszystko zależy od nas w tym sensie, że albo zagramy jak z Rakowem, albo jak z Górnikiem w pierwszej połowie. Sportowo jesteśmy lepsi, ale na forma wpływa wiele kwestii, a w naszym przypadku ważną rolę grają głowy. Jeśli te będą pracować normalnie, to po przełamaniu z Pogonią, przyjdzie pierwsze przełamanie na wyjeździe. Trzymam kciuki.
|
Tak jak w przypadku Pogoni porażka była wielce prawdopodobna (w końcu czołówka tabeli) i możliwa do przełknięcia, tak w meczu z ŁKS muszą po prostu wypruć sobie żyły i walczyć o 6 punktów. W sytuacji, w jakiej jesteśmy, meczu z bezpośrednim rywalem w walce o 13. miejsce przegrać po prostu nie możemy.
Sam osobiście jestem dobrej myśli, będzie 1-2 po dreszczowcu w końcówce. |
Kulturą gry i jakością zawodników na pewno przewyższamy ŁKS. Za nimi przemawia przygotowanie fizyczne i to, że grają u siebie. Mimo to liczę, że pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie wygramy. Stawiam 2-0 dla nas po golach Brożka i Kuby.
|
Cytat:
My nie mamy po czym spoczywać na laurach. Wygrana z Pogonią to już historia. Dobrze że mecz już w czwartek, choćby z dwóch dni mniej LKSu na regenerację. |
Z wszystkich zagrożonych degradacją najłatwiejszego przeciwnika mamy my i Łks ;) Górnik, Korona , Arka i Raków będa mieli problem z zgranięciem kompletów punktów w swoich meczach. Trzeba to wykorzystać. Musimy wyjść na ten mecz jak na finał LM. Oglądałem ostatnio Łks i grają w stylu Moskala - ofensywnie i kombinacyjnie. To nie będzie łatwy mecz- zadecyduje forma dnia. Ale my mamy po ostatnim meczu wysokie morale i w tym widzę szansę. 3 punkty w tym meczu zapewnią nam fajną pozycję wyjściową w walce o utrzymanie po przerwie zimowej.
|
Dalej gramy w bardzo wolnym tempie, druga linia praktycznie unika gry "chowają się" za przeciwnika. Mało "odbiorów" , dużo strat to obraz gry defensywnych pomocników.
Obraz uzupełnić trzeba słabym przygotowaniem do sezonu. Ale, to wcale nie znaczy, że w Łodzi jesteśmy na straconej pozycji. Może chociaż, jakiś remis zaliczymy? P. S Słyszałem, że Buchal może zostać najlepiej grającym zawodnikiem w ekstraklasie ....... na czas. |
Półtorej godziny do meczu a taka cisza w temacie. Dziś pora na nasze pierwsze wyjazdowe zwycięstwo.
|
Taki mecz trzeba przynajmniej zremisować. Najlepiej wygrać, ale remis tez nie będzie tragedią.
|
szalenie wazny , zapowiadajacy sie ciezki mecz , o punkty nie bedzie łatwo , ale mysle ze o jedna bramke wiecej My zdobędziemy , mysle ze w tym meczu padnie kilka bramek , i niech Wisła wygra chocby 3-2, byle 3 pkt powedrowały pod Wawel, choc po glowie mi chodzi taki wynik 2-2 tez w sumie nie bedzie tragiczny;)Naprzód Wisło,Naprzód TS.....
|
Może jakaś zrzutka na rozwiązanie kontraktu z Janickim? Paralityk jakich mało.
|
Zajebiście, że prowadzimy, ale to się ogląda jak jakąś paraolimpiadę:rotfl:
Cytat:
|
dwa razy podając do Sadloka wykopał w aut ..
|
Karny dla łksu na życzenie fryzjera?
|
Nie mamy w ogóle środka pola. Obrona to parodia. Na szczęście obrona ŁKS jeszcze lepsza.
|
Dobrze ze koniec rundy. Zrobiliśmy wszystko by dalej być w grze, dobrze że ŁKS grał w dziesiątkę bo fizycznie by nas zmiażdżyli... Na wiosnę jestem już jakoś spokojny. Dobrze przygotować się kondycyjnie wy.......ic paru Parodystow na ławkę. Wzmocnic obronę I kupić napastnika. Skończyło się happy endem
|
Trzeba przyznać, że wielkie szczęście w tym meczu. Gdyby nie czerwona kartka to na 99,9% byśmy tego nie wygrali. Gra fatalna niestety, potrzeba dużych zmian w tej drużynie.
|
Mecz pięknie się potoczył, Brozio schodzący na bok bankowo nie strzeliłby, a tu czerwo i cudowny rzut wolny.
Dobrze ze sedzia chcial wydrukowac, dzieki temu zrobiło się 1:3, gdyby nie to to do przerwy byloby pewnie 0:1 i nerwowa na maxa, a tak to bylo praktycznie po meczu, dzieki sedzio!!! To będą wesołe święta !!! |
Uciekamy spod topora jak kogut na niedzielny obiad,6 pkt w 2 meczach ah.
Teraz tylko spokój ,jakies wzmocnienia dobrze sie przygotowac motorycznie i WIOSNA NASZA. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl