
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 08.2015
Offline |
#20
|
|
O średniej swego czasu pisaliśmy, wychodziła blisko dwie puszczone bramki na mecz. (Najgorszy bramkarz w historii klubu?), teraz w dwóch meczach puścił "tylko" po jednym golu to mu się poprawiło ;-) Generalnie naj....jowszy golkiper jaki stał pomiędzy słupkami....co gorsza dalej tam sto.
Wy....ić na zbity pysk Jak się patrzy na 18/19/20 latków broniących w byle dziadowskich klubach to zazdrość jest gigantyczna.... a nam się trafił taki ...... |
|
|

|
||||||
|
|