
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#10
|
|
Wolfy - Lis nie zagrał tragicznie, ale znowu były babole.
Raz: przy spalonym piłka między nogami. Dwa: tuż przed naszym drugim golem, Górnik ostro założył pressing na obrońcach, ci wycofali piłkę do bramkarza - ten jednak zamiast ją wybić na pałę, przypomniał sobie, że umie grać nogami! I podał tuż przed pole karne pod nogi piłkarza Górnika... Hejt to wyzywanie piłkarzy, ciśnięcie im. Jeżeli ktoś uważa, że Lis jest słabym bramkarzem - to ma prawo to wyrazić na forum. Co do wstydzenia się po dobrym meczu krytkowanego zawodnika - ja zawsze zaznaczam, że trzymam kciuki, żebym się mylił. Oby za dwa lata gdy Lis odejdzie z Ajaxu do Manchesteru, mój post był cytowany jako tych "którzy się nie znali". ![]()
Ddf
|
|
|

|
||||||
|
|