The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.05.2018, 09:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że się zrobiła na całego jazda po Imazie, bo zagrał mało widowiskowo i popełniał błędy.
W dodatku spędził tydzień przed meczem w domu, a nie na treningach.

Jednak jakimś dziwnym trafem to trener uznaje, że nawet w takiej formie Imaz jest lepszy od innych na tej pozycji.
Naprawdę sądzicie, że Carillo jest głupi i foruje swoich ziomków? Bo tak?
Nie żadna jazda po Imazie, tylko nasunęło mi się pytanie, dlaczego Jesus wyszedł w podstawowym składzie, prezentując się ostatnimi czasy fatalnie, do tego bawiąc przed meczem w Hiszpanii (opuszczając zapewne treningi). Jak to wpływa na atmosferę w drużynie, co myślą sobie rywalizujący (nie tylko z Imazem!) zawodnicy? Ten przywołany tu Małecki siadł na dupie (ławka) po godzinie bezbarwnej gry w Gdańsku (z czym się absolutnie zgadzałem). Są jednak zawodnicy, którzy grają totalne dno całą rundę, lub tak jak nasz Hiszpan przynajmniej cztery ostatnie mecze, a i tak mają abonament na pierwszy skład...

Piszesz, że Imaz - grający piach od kilku spotkań i bawiący się przed meczem w ojczyźnie - jest nadal najlepszym wyborem. To ja gratuluję w takim razie trenerowi doprowadzenia do formy całej reszty zawodników.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:16.