
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#11
|
|
Co to znaczy uswiecona tradycja? To rowniez wydumana arbitralna decyzja angielskiego "lesnego dziadka"
![]() Ich sedziowie tez musza sie przestawiac, gdy sedziuja pojedynki w europie i tyle. Nikogo w swiecie nie obchodzi, ze tam na wyspach to jakas "uswiecona tradycja" i odgwizduje sie takie przewinienie. Jestem wiecej niz pewien, ze w wielu federacjach wystepuja odmienne interpretacje konkretnych zdarzen na lokalnym podworku i nikt nie robi z tego pisków. ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|

|
||||||
|
|