
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 06.2015
Offline |
#11
|
|
Można by spróbować tak zrobić (nie wiem czy zgodne z ustawą), aby na przykład cudzoziemcy przy kupowaniu biletu bez KK po odstaniu nie wiadomo ilu minut w kolejce nie musieli odchodzić z kwitkiem lecz mogli pozostawić dowód/paszport/prawo jazdy w kasie i po meczu odebrać. Zbyt dużo by ich nie było, a skoro strona naszego klubu działa tylko w języku polskim to nie ma się im co dziwić, że stoją w tej kolejce często nie wiedząc, że i tak skończą w jakiejś knajpie przy zimnym piwie.
|
|
|

|
||||||
|
|