
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#11
|
|
Jesli on tak powiedzial to ja nie wiem co on ma w glowie.
![]() Patrzac na to co sie dzieje obecnie to mozna smialo stwierdzic, ze Maaskant z Valcxem dokonali wrecz cudu wygrywajac MP2011 i zachodzac tak daleko w LE (wespol z Kazkiem). Mieli o tyle szczescie, ze kilku kluczowych zawodnikow (jak Pareiko czy Melikson) byli w formie. Dzis zaden z nich nie jest, d o tego dochodza jacys polpilkarze i efekty sa takie jak widac. Zadziwiajacy zjazd w dol w przeciagu kilkunastu miesiecy, wrecz szokujacy. Jednak to sie musialo predzej czy pozniej stac bo przy takiej polityce transferowej, finansowej i ogolnej wizji wlasciciela niczego dobrego to nie zapowiadalo. Wisla to chyba jedyny profesjonalny (no wlasnie?) klub pilkarski na swiecie, w ktorym uwaza sie, ze szkolenie mlodziezy nie ma sensu itp. Dlugo ta Wisla nie pociagnie... |
|
|

|
||||||
|
|