
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#10
|
|
Mecz dobry. Podsumowanie:
Pareiko - wraca stary, dobry Sergiej Lamey - poprawnie Czekaj - dobrze zagrał, oby ta kontuzja to nic poważnego Diaz - poprawnie Pajlic - DNO, niewiele brakowało a przez niego przegralibyśmy Iliev - indywidualista, powinien grać bardziej zespołowo Wilk - grał jak na kapitana przystalo Jirsak - poprawnie Nunez - dobry mecz, ale nie potrzebna kartka przez co pauzuje z Widzewem Boguski - bardzo dobry mecz, widać że dobrze rozumie się z Jirsakiem Genkov - dobry mecz, dużo walczył Chavez - porawnie Garguła - ładnie dzielił piłkami, OK Małecki - dobry mecz, z Odense powinien zagrać od początku. I od razu moja propozycja składu na Odense : Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Chavez, Diaz - Małecki, Wilk, Nunez, Garguła, Boguski - Genkov |
|
|

|
||||||
|
|