
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#11
|
|
a ja sobie przypomnialem pewna analogie, z ta roznicą ze to byl wtedy finisz ligi. Przedostatni mecz sezonu, jedziemy do Bełchatowa na pożarcie, który walczy o MP a my o nic (moze o to zeby nie klikac na onecie "rozwiń tabele" żeby zobaczyć naszą lokate). Drużyne ówczesnego BOTu prowadził ... Lenczyk... no i wydarliśmy to 2:1 po golach Dudki i nie pamietam kogo jeszcze. No i ludzi na stadionie bylo ciutke mniej niz teraz bedzie.
|
|
|

|
||||||
|
|