|
Muszę przyznać , ze Wisła jest Mistrzem wygrywania spotkań w , których gra przeciętnie by nie powiedzieć słabo. Fakt , ze Ruch pokpił sprawę przy wyniku 2-2 no ale to ich problem. Zgadzam się , ze Jovanovic jest najlepszym obrońca , ale powiedziałbym , ze w meczu z Ruchem był najlepszy na boisku. Ciężko oceniać Jirsaka po jednym meczu , ale wrzucił ładnie.
Dla mnie kontuzja Małeckiego jest takim przykładem wielu naszych nie doszkolonych piłkarzy. Żeby załatwić sobie kostkę stając na piłce , trzeba być zupełnie niesprawnym i to ogólnie. Teraz się okaże co faktycznie są warci zmiennicy w Wiśle i jak te kontuzje odbija się na grze zespołu.
Można powiedzieć , że Wisła zapłaciła wysoka cenę za zwycięstwo z Ruchem.
|