The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.02.2010, 19:54
Kolejny mecz z zespolem z czolowki i kolejna porazka. Norma. Chrzanienie w tym momencie o jakims przypadku lub pechu byloby zwykla bezczelnoscia. Nie ma tez sensu dalej uskuteczniac bajeczek o rzekomym zbawiennym w skutkach powrocie Sobola, Glowy czy cholera wie kogo jeszcze.
Sprawa wyglada tak, ze do kolejnego prestizowego meczu, a wiec kolejnej bardzo wysoce prawdopodobnej porazki zostalo az siedem kolejek i jesli do tego czasu bedziemy golic ogorkow starym sposobem, czyli roznica jednego gola (moze Marcelo wroci do formy strzeleckiej), to nie powinno byc tak najgorzej.

O kopaczach za bardzo nie mam zamiaru sie rozpisywac, bo i tak musialbym powtarzac wielokrotnie wypisane tu na forum slowa zasluzonej krytyki lub pochwaly (Ba). Dziwic moze jedynie, ze tak wiele osob potrafi dostrzec slabiutka gre Jirsaka, tudziez niepewnosc Pawelka itd., a malo kto zwraca uwage na nieporadnego Alvareza i te jego katastrofalne pozawieszane balony, do ktorych nikt nie mial szans dojsc. O ile jeszcze swiece rzucane w pole karne nie sa tak grozne dla wlasnej druzyny (i dla przeciwnikow niestety), o tyle zawieszanie partnerowi gornych pilek na krotkim odcinku wzdluz lini bocznej, jest niczym innym jak celowa strata pilki i narazaniem sie na bezsensowne kontry. Mam nadzieje, ze Singlar juz niedlugo wroci.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:36.