
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
O tym, ile znaczą dwa lata dla piłkarza świadczy przykład chociażby Omraniego, który jest tu Ci regularnie wypominany. Ściągnąłbyś klapki z oczu, to zobaczyłbyś obecną dyspozycję fizyczną Szweda.
A stawiać Igbekeme i Carbo na równi z Imazem to jednak spora odklejka i tylko sobie samemu szkodzisz dokonując tak abstrakcyjnych porównań. Brednie dot. możliwego wcześniejszego wystawiania Bozicia do gry już prostowałem. Ośmieszasz się. A co do Omicia, to oczywiste, że robiąc sobie 3-miesięczne wakacje sam sobie zaszkodził. Skoro za rywali do składu miał wybitnych na polskie realia Igbekeme i Carbo, to rozjeżdża się Twoja narracja. Nie pierwszy raz. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|