
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#11
|
|
Dlaczego JW miałby się chronić słupem. Lubi nagonkę medialną, Szum wokół własnej osoby, Lansowanie się z partnerką i przede wszystkim tą całą zabawę (zwalnianie i zatrudnianie trenerów i piłkarzy).
Dlatego JW można wg włożyć między bajki.... Wątek z Nigeryjczykiem jest dla mnie tyle wiarygodny że znam przypadki kiedy chińczycy w różnych inwestycjach w PL chronią się słupami. Wynika to bodaj z tego że rząd czy coś tam zabrania im osobistego lokowania własnych pieniędzy poza ich krajem. Może tak samo jest w Nigerii? |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|