
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
Nie rozumiem, jak można tak .......ić? Wiesz które miejsce w ME ma nasza drużyna?! Tam sobie nie radzą, to nagle mają być naszą przyszłością?! Jeżeli tak, to skończymy w drugiej lidze. Pora dać szansę myśleniu, bo po każdym w.......u odzywają się nawiedzeni tacy jak Ty i zaczynają szukać młodych talentów w naszych rezerwach. Oglądałeś w ogóle jakichś ich mecz? Znasz wyniki? To którzy są Ci zajebiście utalentowani, którzy się pokażą z Legią? Ale przede wszystkim: za co ta nagroda dla nich?! Za zbieranie oklepu od wszystkich rówieśników? Tak - dostańmy wpierdól od Legii tak z pięć do zera. Na pewno nam to pomoże. Szkoda prądu... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|