
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Wszystko winą RZĄDU ! Klub to ostatnia instytucja do której powinniśmy miec pretensje i działać przeciw niemu . Skoro Lech i Legia nie wygrały z rządem to Wisła ma wygrać ? weźcie mnie nie rozśmieszajcie . Cała agresja powinna iść tylko w jednym kierunku i nie jest to bynajmniej nasz klub , nasza Wisła . Brak dopingu i wsparcia dla piłkarzy będzie naszą wielką porażką .
Cieszcie sie że nam nie zamkneli stadionu tuż przed meczem z Lechem , bo idąc logiką Tuska pewnie wnosił o zamknięcie wszystkich stadionów , jako środek prewencyjny . Jak dla mnie groźba zamknięcia stadionu , jest wystarczającym powodem aby zakazać oprawy . postawcie się chociaz raz na miejscu KLUBU |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|