The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.10.2023, 09:17. 12 kolejka, Wisła Kraków - Resovia, 20 październik 2023, 20:30
Nadchodząca kolejka*




Aktualna tabela*







*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.10.2023, 11:04
za wszelką cenę 3 pkt. Pewnie Reska ustawi autobus w polu karnym. Oby Goku nie złapał czwartej żółtej. Gramy bez Junki i kogoś jeszcze?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.10.2023, 12:30
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Oby Goku nie złapał czwartej żółtej.
z Podbeskidziem i tak nie zagra, a jak dostanie z Sosnowcem, to wypada na Lechię
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.10.2023, 13:23
Watts napisał(a):Wyświetl post
z Podbeskidziem i tak nie zagra, a jak dostanie z Sosnowcem, to wypada na Lechię
czemu z PBB nie? umowa była?
no to niech łapie wtedy odpadnie na ZS
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 18.10.2023, 21:44
Szneka napisał(a):Wyświetl post
czemu z PBB nie? umowa była?
no to niech łapie wtedy odpadnie na ZS
Na złapanie żółtej kartki Goku w piątek buki dają kurs 1.01

W umowie ma zakaz gry przeciwko PBB w tym sezonie. Ewentualnie pod duża kara finansowa.

Co do meczu, nie będę pisał że trzeba go wygrać i złapać dobra serie. Niech się to po prostu w końcu wydarzy.
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 18.10.2023, 22:16
Pytanie mam z innej beczki. Biorę moje córki pierwszy raz na stadion, wybór raczej oczywisty bo sektor rodzinny. Nie byłem tam nigdy i mam do Was pytanie czy na rodzinnym bywają pilkarze ( kiedys bywali kartkowicze lub kontuzjowani) i czy są dodatkowe atrakcje dla dzieci.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 18.10.2023, 23:07
Skończyłem chodzić na rodzinny jakieś 3 lata temu.
Nie pamiętam atrakcji.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 19.10.2023, 05:12
Mecz jak mecz. Przyjedzie druzyna, ktora postawi autobus. Takie mecze konczymy remisem. Obstawiam 1:1, duza nasza przewaga, bicie głowa w mur i oczywiscie kilkanascie roznych bez efektu bramki.

To taki mecz ktory przechodzi bez emocji. Słaby rywal, słaba frekwencja, do tego zbliza sie zima.

mecz w piątek więc pewnie zepsują weekend XD
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 19.10.2023, 06:27
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Pytanie mam z innej beczki. Biorę moje córki pierwszy raz na stadion, wybór raczej oczywisty bo sektor rodzinny. Nie byłem tam nigdy i mam do Was pytanie czy na rodzinnym bywają pilkarze ( kiedys bywali kartkowicze lub kontuzjowani) i czy są dodatkowe atrakcje dla dzieci.
Co do piłkarzy - raz od wielkiego dzwona sie trafi
Dodatkowe atrakcje są.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 19.10.2023, 12:14
Zdobyć 3 punkty, wykartkować Goku, bez kontuzji. Nastawienie Resovii na ten mecz raczej każdy zna, oby tym razem rozbijanie autobusu w bramce się udało.

Stawiam na 3-1, bramki Rodado, Goku, Uryga.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.10.2023, 14:17
remisowo...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 20.10.2023, 08:20
Dobra była przerwa na repre, na pewno ciężko przepracowana, czas na ankietę ? Ciekawe z poprawy jakiego elementu będziemy się dziś cieszyć?
A. SFG w ataku.
B. SFG w obronie.
C. Strzał z dystansu.
D. Strzał w ogóle.

E. Cieszynka z legendą.
F. Cieszynka z fochem.
G. Machanie łapami a'la sobol style .
F. Żadne z powyższych, Pan trener nas czymś zaskoczy.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 20.10.2023, 09:40
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Pytanie mam z innej beczki. Biorę moje córki pierwszy raz na stadion, wybór raczej oczywisty bo sektor rodzinny. Nie byłem tam nigdy i mam do Was pytanie czy na rodzinnym bywają pilkarze ( kiedys bywali kartkowicze lub kontuzjowani) i czy są dodatkowe atrakcje dla dzieci.
Ostatnio z atrakcji było malowanie twarzy, stoly i kolorowanki oraz stoisko z fajnymi grami edukacyjnymi w promocyjnych cenach. Moim dziewczynom bardzo sie podobało
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 20.10.2023, 10:54
Kluczem jest Krzyżanowski, czy po reprezentacji jest do gry.
Bo Duda w środku pola to spowalnianie akcji.
Carbo, Sapała i Goku to optimum w centrum i musimy tak grać.
Wygramy 4:0
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 20.10.2023, 12:10
Jarzyniak dalej urażony?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 20.10.2023, 18:20
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jarzyniak dalej urażony?
To nie ten temat KOALIK, pytaj tu:

https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10843&page=74

Wracając do tematu:

GENERAŁ SOBOL do hejterów:

https://youtube.com/shorts/d-NA5l9aNcQ
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 20.10.2023 o godz. 18:30.

Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 20.10.2023, 20:26
po pierwszej połowie widać że jesteśmy lepsi o 5 długości ale całkiem bez pomysłu na to jak wykorzystać swój potencjał, boje się że nigeropolak pyknie nam na 1:1 i tak się skończy
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 20.10.2023, 20:47
dramatyczne jest nasze wykończenie akcji. Rodado Goku Baena Alfaro.......................
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 20.10.2023, 21:02
Zapytam tutaj , może.ktos zna jakiegoś greenkeepera wislackiego i wie coś na temat murawy? Moim zdaniem ona gorzej wygląda niż ta stara.. piątki bramkarskie to samo błoto , za liniami boiska prześwity , ta murawa ma różne kolory trawy tak jakby był z nią jakiś problem. Co więcej co mecz widzę,że piłkarze dwóch drużyn się na niej ślizgają, czy jest jakiś problem?Ta poprzednia była zawsze u nas idealna
Odpowiedz cytując
viktor56
Senior Member
 
Od: 12.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 20.10.2023, 22:02
Nie widziałem meczu - kto dobry, kto słaby? Jak młodzież?
Jeszcze będzie pite za te wszystkie lata czekania. Jeszcze będzie pięknie.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 20.10.2023, 22:11
Fajnie się to oglądało, nawet bardzo fajnie, nie było męczenia buły jak we wcześniejszych meczach. Ale skuteczność to kryminał, coś niepojetego. Ten mecz do przerwy powinien być zamknięty. A tu po bramce na 2:1 bałem się o wynik.

Carbo to jest przez kozak jak na tą ligę. Dobry występ Colleya, Duda tragiczny.

Sobol znów dał popis swojego kunsztu tymi 3 zmianami na raz.

Pięknie się Goku wykartkował. Lepiej nie dało się tego zrobić
Ostatnio edytowane przez ciacho : 20.10.2023 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 20.10.2023, 22:12
Atak dobry, obrona tak sobie, resztę zobacz na GazetaKrakowska

Ale na plus, że chcieli grać i non stop atakowali! Do końca rundy gramy z teoretycznie słabszymi drużynami.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 20.10.2023, 22:14
Pieknie, weekend bedzie udany. Jeszcze zeby potracili pkt Ci nad nami. Do tego Goku udalo sie odbebnic zoltko.
W koncu potrafimy sforsowac mur. Cieszy to ze idziemy za kolejnymi golami. Zdecydowanie na plus to ze Wisla po cofnieciu potrafi wyjsc bardz szybka kontra po przechwycie pilki.
Wiadomo nerwowo momentami w obronie ale nie ma co sie czepiac. Nie jestesmy man city a jest to tylko nasza kopana, gdzie wiekszosc pilkarzy to i tak drewna.
Zdecydowanie mamy najlepszy potencjal w ofensywie w tej lidze. Widac coraz wieksze zgranie. Martwi momentami zabawa w polu karnym. Bylem za zwolnieniem Radka, ale chyba poukladal gre a w dodatku pomogl mu tez terminarz ze gramy ze slabszymi.
Brawo

Nadejdzie wiosna i lepsze czasy!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 20.10.2023, 22:15
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem meczu - kto dobry, kto słaby? Jak młodzież?
Z 15 min smrodu na boisku od wejścia Gogola i Talara, ale ogółem świetny mecz Wisły na tle słabiutkiej Resovii. Co ciekawe lepiej gali gdy zaczęli nas mocniej cisnąć, ale nikt już tu nie chce grać taktyki Znicza.

Reakcje Villara po golach - bezcenne.

No i spoko że Sobczak pokazuje że nie jest takim kołkiem, jak wielu uważa.

Duda dzisiaj bardzo odstawał.na tle kolegów w 2 linii, ale jak widzimy zmiennicy nie są lepsi.

Ratón dzisiaj nadzwyczaj solidnie.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 20.10.2023, 22:17
Paralitycy przez wiekszosx spotkania nie potrafiący rozegrać kontry czy huknac na bramkę. Gdyby nie tragiczna jakosc Resovii, mogło byc roznie. Tragiczny Duda, Alfaro bardzo słabo, ktory to już mecz gdzie strzela jak w rugby. Goku w dalszym ciagu nie przekonuje.
Raton powoli powoli sie rozkręca, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Carbo przerasta tą ligę o dwie dlugosci, spokoj, technika.

Generalnie wynik lepszy niz gra.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 20.10.2023 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 20.10.2023, 22:38
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Carbo przerasta tą ligę o dwie dlugosci, spokoj, technika.
To jest nie do wiary, skąd Kiko bierze tych gości. Od czasu Carlitosa chłop wyławia takie perełki, że nawet sporadyczne niewypały nie wpływają na cały obraz jego pracy. Czapki z głów.

Zgodzę się, że wynik lepszy niż gra, ogólnie mamy najlepszy skład w tej lidze, który CZASEM faktycznie pokazuje, na co go stać, ale zwykle to indywidualne akcje robią nam mecz. Do tego spora różnica między 1 składem a resztą, może poza Talarem, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki.

edit: no i Villar, ale jego traktuje de facto jako pierwszy skład, bo to w sumie piłkarsko ten sam poziom, co Baena.
Ostatnio edytowane przez Elendil : 20.10.2023 o godz. 22:42.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 20.10.2023, 22:43
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Zgodzę się, że wynik lepszy niż gra, ogólnie mamy najlepszy skład w tej lidze, który CZASEM faktycznie pokazuje, na co go stać, ale zwykle to indywidualne akcje robią nam mecz. Do tego spora różnica między 1 składem a resztą, może poza Talarem, który coraz odważniej puka do pierwszej jedenastki.
Villar, Sapała, Łasicki, Basha, Satrustegi, Junca - sokojnie mogą grać w 1 skladzie, jeśli będą w formie. Do tego już z ławki strzelił i Olejarka, i Sobczak. Uważam że zarówno 1 sklad jak i ławka to poziom top 3 tej ligi, o ile nie top 1. Kto ma lepszych zmienników na ławce?

Zresztą, to nie zmiennicy sami w sobie są problemem, ale fakt że wchodzą często po 2-3 i na chwilę przez samą ilość zmian rozwalają nasza grę.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 21.10.2023, 00:35
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Na złapanie żółtej kartki Goku w piątek buki dają kurs 1.01.
weszło

co do samego meczu nie ma wiele do powiedzenia, Resovia żałośnie słaba, ale wystarczyło dać nam piłkę żebyśmy sami się podkopywali własną nieskutecznością (tak, wiem, 4 gole) i niewymuszonymi błędami. nie chcę robić paraleli do wygranych z Chrobrym i Chojniczanką które zaciemniły obraz w zeszłym sezonie choćby dlatego, że tam to wyglądało lepiej
Carbo jest super, trochę mnie ciarki przechodzą że w jakimś równoległym wszechświecie zamiast niego jest Góralski
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 21.10.2023, 00:38
Gość z Resovii miał piłkę na 2-2
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 21.10.2023, 07:01
No i zaskoczył wszystkich człowiek prezesa. Po roku trenowania Wisły odkrył, ze istnieją inne skuteczniejsze niż wrzutka z boku, sposoby rozmontowania autobusu w polu karnym. Jak np. strzał z dystansu czy wrzucanie piłki za kołnierz. Jak ten rozwój myśli trenerskiej pójdzie tak szybko to strach pomyśleć co będzie za np. 52 lata. LM ?



W pełni zasłużone zwycięstwo, choć po bramce na 2:1 mogło to się różnie potoczyć. Duda i Goku słabiutko, Carbo najlepszy. Pojawienie się nowych elementów gry cenniejsze niż trzy punkty.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:35.